Blenders
Blowtorches
Breadmakers
Coffee Grinders
Coffee Makers
Deep fryers & Airfryers
Food Cookers
Food Dehydrators
Food Mixers & Food Processors
Hand Blenders
Hand Mixers
Ice Cream Makers
Ice Makers
Juicers
Kettles
Kitchen Scales
Meat Slicers
Mincers
Mini Choppers & Spiralisers
Other Kitchen Appliances
Pasta Makers
Popcorn Makers
Sandwich Toasters
Soft Drink Makers
Toasters
Vacuum Sealers
Waffle Makers

Panini Grill, Sandwich Toaster, Temperature Light, Nonstick Coated Plates, 2500 W Aluminium
Lowest price for Princess 103110 is £46.76. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Princess 103110 |
| Brand | Princess |
Product Properties | |
| Colour | Silver, Black |
| Features | Temperature Light, Nonstick Coated Plates |
| Surface Type | Aluminium |
| Type of Sandwich Toaster | Panini Grill, Sandwich Toaster |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 2500 W |
Measures | |
| Width | 26.0 cm |
| Depth | 46.0 cm |
Additional Info | |
| Created at PriceRunner | 2021-12-28 |
The information above is provided by various external sources and should be used as a guide only. Have you noticed anything amiss with this product? Or do you have suggestions for improvement? Send or .