• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
RELAX

Relax

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Relax from different categories. See also Relax Black Friday offers for 2026 »
Filter
1kg Chlorine Granules Hot Tub
Trending
Relax 1kg Chlorine Granules Hot Tub
£9.55
2 stores
5Kg Chlorine Tablets Large 200g Swimming Pool Sanitiser
Trending
Relax 5Kg Chlorine Tablets Large 200g Swimming Pool Sanitiser
£28.49
2 stores
Relax Essential Oil Blend 10ml
Relax Relax Essential Oil Blend 10ml
£5.99
£599.00/L
1 store
& Relax - Scalp Care Hair Mask 150g
Relax & Relax - Scalp Care Hair Mask 150g
£12.41
1 store
Kiddy-Safe Paddling Pool Water Treatment 2 x 50ml
Relax Kiddy-Safe Paddling Pool Water Treatment 2 x 50ml
£14.90
1 store
Swimming Pool Cleaner Winter Concentrate 1 Litre
Relax Swimming Pool Cleaner Winter Concentrate 1 Litre
£14.95
1 store
Spa Filter Cartridge For Bestway Hot Tub Twin Pack One Size
Relax Spa Filter Cartridge For Bestway Hot Tub Twin Pack One Size
£14.99
1 store
5kg TA Total Alkalinity Raiser Increaser Grade 'A' Hot Tub Spa Pool
-13%
Relax 5kg TA Total Alkalinity Raiser Increaser Grade 'A' Hot Tub Spa Pool
£19.77
£22.81
1 store
Melite R3067D
Relax Melite R3067D
£19.90
1 store
Spa Shampoo Silky Night Repair 400 ml
Relax Spa Shampoo Silky Night Repair 400 ml 400ml
£20.14
£50.35/L
1 store
Kiddy Pool Care Sachets 4-pack
Relax Kiddy Pool Care Sachets 4-pack
£21.99
1 store
1kg Granular Shock Treatment Hot Tub
Relax 1kg Granular Shock Treatment Hot Tub
£23.37
1 store
1kg Granular Shock Treatment Hot Tub
Relax 1kg Granular Shock Treatment Hot Tub
£24.94
1 store
& Relax Spa Scalp Essence
Relax & Relax Spa Scalp Essence 45ml
£27.68
£615.11/L
1 store
Spa Filter Cartridge PJ25-IN-4
Relax Spa Filter Cartridge PJ25-IN-4
£36.09
1 store
Spa Filter Cartridge Removable Pod System PWW35L
Relax Spa Filter Cartridge Removable Pod System PWW35L
£38.09
1 store
Spa Filter Cartridge PWW50L
Relax Spa Filter Cartridge PWW50L
£39.91
1 store
Spa Filter Cartridge PMA20-F2M
Relax Spa Filter Cartridge PMA20-F2M
£46.67
1 store
Pool Filter Cartridge PA225
Relax Pool Filter Cartridge PA225
£48.96
1 store
Spa Filter Cartridge PWW35L
Relax Spa Filter Cartridge PWW35L
£49.57
1 store
Spa Filter Cartridge PMA45-2004-R
Relax Spa Filter Cartridge PMA45-2004-R
£52.71
1 store
Relax Essential Oil Blend 500g
Relax Relax Essential Oil Blend 500g
£54.99
1 store
Spa Filter Cartridge PMAX50P4
Relax Spa Filter Cartridge PMAX50P4
£55.77
1 store
5kg Shock Chlorine Granules
Relax 5kg Shock Chlorine Granules
£57.02
1 store

You’ve viewed 24 out of 37 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.