• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
TRISA

Trisa

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Trisa from different categories. See also Trisa Black Friday offers for 2026 »
Filter
Pro Sensitive Toothbrush
Trisa Pro Sensitive Toothbrush
£4.10
1 store
Complete Care Toothpaste 75ml
Trisa Complete Care Toothpaste 75ml
£6.40
£85.33/L
1 store
Toothpaste Perfect White 75ml
Trisa Toothpaste Perfect White 75ml
£6.40
£85.33/L
1 store
Toothpaste Revital Sensitive 75ml
Trisa Toothpaste Revital Sensitive 75ml
£6.50
£86.67/L
1 store
Toothbrush Set Kid -
Trisa Toothbrush Set Kid -
£6.70
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.