• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
ATRIX

Atrix

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Atrix from different categories. See also Atrix Black Friday offers for 2026 »
Filter
Intensive Protection Cream 200 ml
-13%
Atrix Intensive Protection Cream 200 ml 200ml
£3.25
£16.25/L
1 store
Intensive Protection Cream
Atrix Intensive Protection Cream 100ml
£2.99
£29.90/L
1 store
Beauty Charge Hand Cream 80g
Atrix Beauty Charge Hand Cream 80g
£6.29
1 store
Soft Protection Hand Cream Dry Skin 3 x 100ml
Atrix Soft Protection Hand Cream Dry Skin 3 x 100ml 100ml
£8.62
£86.20/L
1 store
professional repair cream extra strong rough
Atrix professional repair cream extra strong rough
£11.44
1 store
Soft Protection Hand Cream
Atrix Soft Protection Hand Cream 100ml
£12.44
£124.40/L
1 store
Hand Cream with Camomile 150ml
Atrix Hand Cream with Camomile 150ml 150ml
£17.86
£119.07/L
1 store
Professional Repair Cream Extremely Dry Skin 6 x 100 ml
Atrix Professional Repair Cream Extremely Dry Skin 6 x 100 ml
£36
1 store
Jet Red HEPA Backpack Vacuum
Atrix Jet Red HEPA Backpack Vacuum
£192.01
1 store
Rapid Red Cordless Stick Vacuum
Atrix Rapid Red Cordless Stick Vacuum
£222.25
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.