• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
MILANO

Milano

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Milano from different categories. See also Milano Black Friday offers for 2026 »
Filter
Aruba Modern White Horizontal Double Oval 635mm
Milano Aruba Modern White Horizontal Double Oval 635mm
£178.99
1 store
Cento Him Eau de Toilette Spray
Milano Cento Him Eau de Toilette Spray 100ml
£46.75
£467.50/L
2 stores
Elizabeth Traditional Mono Basin Mixer Tap Chrome White
Milano Elizabeth Traditional Mono Basin Mixer Tap Chrome White
£106
2 stores
Nuovo Milano
Milano Nuovo Milano Soup Ladle 25cm
£57
3 stores
Nuovo
-20%
Milano Nuovo Cutlery Set 24pcs
£194
£243
3 stores
Cento Milano Cento Him Deodorant Stick
Milano Cento Milano Cento Him Deodorant Stick 75ml
£12.75
£170.00/L
2 stores
Milano Cento Milano Cento Him Body Wash 150ml
Milano Milano Cento Milano Cento Him Body Wash 150ml 150ml
£12.75
£85.00/L
2 stores
Milano Collection No-Slip Wig Grip Band - One Size
Milano Milano Collection No-Slip Wig Grip Band - One Size
£13.49
2 stores
2-In-1 Adjustable Velvet Lace Grip Cap
Milano 2-In-1 Adjustable Velvet Lace Grip Cap
£26.49
2 stores
Elizabeth (BTE004CWL)
Milano Elizabeth (BTE004CWL) White, Chrome
£71
2 stores
2 Tap Hole Full Pedestal Bathroom Basin 590mm x 495mm
Milano 2 Tap Hole Full Pedestal Bathroom Basin 590mm x 495mm
£89
2 stores
Elizabeth Traditional Grand Rigid Riser
Milano Elizabeth Traditional Grand Rigid Riser
£376
2 stores
Digital 2 Outlet Thermostatic Mixer Valve
Milano Digital 2 Outlet Thermostatic Mixer Valve Chrome
£469
2 stores
Farington (BFB2035)
Milano Farington (BFB2035)
£99
1 store
Richmond Traditional White Ceramic Bathroom Basin Sink
Milano Richmond Traditional White Ceramic Bathroom Basin Sink
£109
1 store
Modern Bathroom Thermostatic Douche Shower Toilet Kit
Milano Modern Bathroom Thermostatic Douche Shower Toilet Kit
£193.23
1 store
Modern White Ceramic Wall Hung Bathroom Basin Sink 820mm x 420mm
Milano Modern White Ceramic Wall Hung Bathroom Basin Sink 820mm x 420mm
£405.59
1 store
Prada Infusion D'iris EdP
Milano Prada Infusion D'iris EdP 200ml
£84.95
£424.75/L
1 store
Italia Print Men's T-Shirt Polyester Casual Crew Neck Tee Regular Fit Short Sleeve Slight Stretch Fabric
Milano Italia Print Men's T-Shirt Polyester Casual Crew Neck Tee Regular Fit Short Sleeve Slight Stretch Fabric
£2.69
1 store
L'eau Bleue Eau De Toilette
Milano L'eau Bleue Eau De Toilette 50ml
£4.95
£99.00/L
1 store
triumph pour homme
Milano triumph pour homme 50ml
£6.99
£139.80/L
1 store
Cento Bath Soap Bar 120g
Milano Cento Bath Soap Bar 120g
£8.07
1 store
Water 310 ml Samoa CTM Comtesse
Milano Water 310 ml Samoa CTM Comtesse Shot Glass
£8.29
1 store
Women's Fleece Leggings Shaping Flat Tummy Eletta Pants - El15102
Milano Women's Fleece Leggings Shaping Flat Tummy Eletta Pants - El15102
£11.72
1 store

You’ve viewed 24 out of 131 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.