• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Korres

Korres

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Korres from different categories. See also Korres Black Friday offers for 2026 »
Filter
Oceanic Amber EdT
Korres Oceanic Amber EdT 50ml
£22.85
£457.00/L
9+ stores
Black Pepper EdT
Korres Black Pepper EdT 50ml
£26.44
£528.80/L
9+ stores
Kyma EdT
Korres Kyma EdT 50ml
£25.25
£505.00/L
9+ stores
Santorini Grape Poreless Skin Cream
-44%
Korres Santorini Grape Poreless Skin Cream 40ml
£11.99
£299.75/L
9+ stores
Mediterranean Vanilla Blossom Hydrating Body Lotion 200 ml
Korres Mediterranean Vanilla Blossom Hydrating Body Lotion 200 ml 200ml
£8.60
£43.00/L
9 stores
Philosia Eau de Toilette
Korres Philosia Eau de Toilette 50.3ml
£24.71
£491.45/L
9+ stores
Santorini Grape Velvet Skin Drink
Korres Santorini Grape Velvet Skin Drink 30ml
£24.30
£810.00/L
9+ stores
Lefko EdT
Korres Lefko EdT 50ml
£23.40
£468.00/L
9+ stores
Yoghurt Face & Eyes Cream Gel Sunscreen SPF50
Korres Yoghurt Face & Eyes Cream Gel Sunscreen SPF50 50.3ml
£16.92
£336.52/L
9+ stores
Bergamot Pear Smoothing Body Lotion 200 ml
Korres Bergamot Pear Smoothing Body Lotion 200 ml 200ml
£12.30
£61.50/L
9+ stores
Golden Krocus Hydra-Filler Plumping Cream
Korres Golden Krocus Hydra-Filler Plumping Cream 50ml
£32.60
£652.00/L
9+ stores
Apothecary Wild Rose Day-Brightening Gel-Cream
Korres Apothecary Wild Rose Day-Brightening Gel-Cream 40ml
£16.79
£419.75/L
9+ stores
Santorini Grape Volcanic SkinReset Mask
Korres Santorini Grape Volcanic SkinReset Mask 75ml
£14.90
£198.67/L
9+ stores
Black Sugar EdT
-12%
Korres Black Sugar EdT 50ml
£23.40
£468.00/L
9+ stores
Wild Rose Brightening Sleeping Facial
Korres Wild Rose Brightening Sleeping Facial 40ml
£18.90
£472.50/L
9+ stores
Mountain Pepper Eau De Toilette
Korres Mountain Pepper Eau De Toilette 100ml
£27.74
£277.40/L
9+ stores
Apothecary Wild Rose 15% Vitamin C Spotless Serum
Korres Apothecary Wild Rose 15% Vitamin C Spotless Serum 30ml
£32.58
£1,086.00/L
9+ stores
Black Pine Plump-Up Sleeping Facial
Korres Black Pine Plump-Up Sleeping Facial 40ml
£25.89
£647.25/L
9+ stores
Blue Sage EdT
Korres Blue Sage EdT 50ml
£25.99
£519.80/L
9+ stores
Lip Butter Stick Wild Rose 4.5g
Korres Lip Butter Stick Wild Rose 4.5g
£6.75
9+ stores
Avgoustos Eau de Toilette
Korres Avgoustos Eau de Toilette 100ml
£30.99
£309.90/L
9+ stores
Ginger Lime Nourishing Body Lotion
Korres Ginger Lime Nourishing Body Lotion 200ml
£9.70
£48.50/L
9+ stores
Cashmere Kumquat EdT
Korres Cashmere Kumquat EdT 50ml
£29.99
£599.80/L
9+ stores
Black Pine Primus Day Cream
Korres Black Pine Primus Day Cream 40ml
£28.14
£703.50/L
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 500 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.