• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Nivea

Nivea

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Nivea from different categories. See also Nivea Black Friday offers for 2026 »
Filter
Sun Protect & Dry Touch Refreshing Mist SPF50
Trending
Nivea Sun Protect & Dry Touch Refreshing Mist SPF50 200ml
£8.80
£44.00/L
8 stores
Cellular Luminous630 Anti Dark-Spot Serum
Nivea Cellular Luminous630 Anti Dark-Spot Serum 30ml
£9.99
£333.00/L
7 stores
MEN 2in1 Anti-Age Power Moisturiser with Luminous630 Hyaluronic Acid SPF30
Nivea MEN 2in1 Anti-Age Power Moisturiser with Luminous630 Hyaluronic Acid SPF30 50ml
£10.57
£211.40/L
8 stores
Men Creme
Trending
Nivea Men Creme 150ml
£3.99
£26.60/L
9+ stores
Soft Refreshingly Soft Moisturising Cream
Trending
Nivea Soft Refreshingly Soft Moisturising Cream 500ml
£5.95
£11.90/L
5 stores
Perfect & Radiant Luminous630 Advanced Night Cream
Trending
Nivea Perfect & Radiant Luminous630 Advanced Night Cream 50ml
£9.99
£199.80/L
7 stores
Sun Protect & Moisture Spray SPF50+
Trending
Nivea Sun Protect & Moisture Spray SPF50+ 200ml
£7.49
£37.45/L
9+ stores
Protect & Dry Touch Invisible Spray SPF50
Trending
Nivea Protect & Dry Touch Invisible Spray SPF50 200ml
£8.80
£44.00/L
5 stores
Rich Nourishing Body Lotion for Dry Skin
Nivea Rich Nourishing Body Lotion for Dry Skin 625ml
£4.25
£6.80/L
6 stores
Refreshing Day Cream 24h Moisture with Vitamin E SPF30
Trending
Nivea Refreshing Day Cream 24h Moisture with Vitamin E SPF30 50ml
£2.75
£55.00/L
8 stores
Sun Protect & Moisture Spray SPF15
Nivea Sun Protect & Moisture Spray SPF15 200ml
£7.69
£38.45/L
9+ stores
Men Sensitive Face Moisturiser
Nivea Men Sensitive Face Moisturiser 75ml
£4
£53.33/L
8 stores
Q10 Power Night Cream 60+ 50ml
Nivea Q10 Power Night Cream 60+ 50ml
£6.49
9+ stores
Q10 + Vitamin C Rich Firming Body Lotion
Trending
Nivea Q10 + Vitamin C Rich Firming Body Lotion 400ml
£5.49
£13.73/L
6 stores
Anti-Age Hyaluron Face Moisturising Cream SPF15
Nivea Anti-Age Hyaluron Face Moisturising Cream SPF15 50ml
£7.50
£150.00/L
6 stores
Sun Protect & Moisture Spray SPF30
Nivea Sun Protect & Moisture Spray SPF30 200ml
£6.02
£30.10/L
9+ stores
Sun Protect & Moisture Lotion SPF15
Trending
Nivea Sun Protect & Moisture Lotion SPF15 200ml
£5.93
£29.65/L
9+ stores
Sun Protect & Moisture Lotion SPF30
Trending
Nivea Sun Protect & Moisture Lotion SPF30 200ml
£7.61
£38.05/L
9+ stores
Soft Refreshingly Soft Moisturising Cream
Nivea Soft Refreshingly Soft Moisturising Cream 75ml
£2
£26.67/L
9+ stores
Sun Protect & Bronze Oil Spray SPF30
Nivea Sun Protect & Bronze Oil Spray SPF30 200ml
£8.80
£44.00/L
9 stores
24H Moisture Tinted Day Cream SPF15
Nivea 24H Moisture Tinted Day Cream SPF15 50ml
£3.93
£78.60/L
8 stores
Q10 Power Anti-Wrinkle + Firming Night Cream
Nivea Q10 Power Anti-Wrinkle + Firming Night Cream 50ml
£7.50
£150.00/L
9 stores
Q10 Anti-Wrinkle 60+ Replenishing Day Cream SPF15
Nivea Q10 Anti-Wrinkle 60+ Replenishing Day Cream SPF15 50ml
£8
£160.00/L
8 stores
Protect & Moisture Lotion SPF50+
Nivea Protect & Moisture Lotion SPF50+ 200ml
£7.60
£38.00/L
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 1459 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.