• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
CRC

CRC

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from CRC from different categories. See also CRC Black Friday offers for 2026 »
Filter
Evapo-Rust Remover
CRC Evapo-Rust Remover 0.26gal
£16.49
£19.99/L
5 stores
Rust Remover
CRC Rust Remover 1.32gal
£19.46
£3.89/L
9+ stores
33119-AA Mounting Paste 150g Tube
CRC 33119-AA Mounting Paste 150g Tube
£7.99
4 stores
Grease 32147-AC
CRC Grease 32147-AC
£20.99
£41.98/L
5 stores
Oil Additives 32030-AE
CRC Oil Additives 32030-AE Additive
£7.99
5 stores
Grease 32317-AA
CRC Grease 32317-AA
£20.99
£41.98/L
5 stores
32694-DE Clutch 500ml Aerosol
CRC 32694-DE Clutch 500ml Aerosol Brake Cleaner 0.5L
£4.99
£9.98/L
4 stores
41520-AB Copper Grease 100ml
CRC 41520-AB Copper Grease 100ml Silicone Spray
£13.49
4 stores
Zink Primer PRO 500
CRC Zink Primer PRO 500
£15.68
4 stores
Zinc Spray 500
CRC Zinc Spray 500 Enamel Paint Protection
£16.58
4 stores
Parts Accessories For Pressure Washers 32950-aa
-30%
CRC Parts Accessories For Pressure Washers 32950-aa
£23.58
£33.68
4 stores
Alu Hitemp Pro Rust Converter 500ml
CRC Alu Hitemp Pro Rust Converter 500ml Rust Removal
£26.08
4 stores
PUMP SPRAY BOTTLE 30463-AE
CRC PUMP SPRAY BOTTLE 30463-AE 1L
£41.99
4 stores
High Speed Chain Ind Chain
CRC High Speed Chain Ind Chain
£22.93
1 store
Kältespray KÄLTE 75 400 ml 4.8 L
CRC Kältespray KÄLTE 75 400 ml 4.8 L
£31.91
3 stores
Wet Wipes 100-pack
CRC Wet Wipes 100-pack
£8.15
2 stores
Smøremiddel
-15%
CRC Smøremiddel 0.1L
£8.89
£88.90/L
2 stores
Air Sensor Clean Pro
-24%
CRC Air Sensor Clean Pro Air Inlet System Cleaning
£12.30
£16.08
2 stores
CRC Brakleen Pro Bromsrengöring Dunk 5
-12%
CRC CRC Brakleen Pro Bromsrengöring Dunk 5 5L
£39.71
£7.94/L
2 stores
Kontakt 60 Electrical Cleaner 200ml
CRC Kontakt 60 Electrical Cleaner 200ml Additive 0.2L
£11.21
£56.05/L
3 stores
Super Suds Boat Soap 32 Fl Oz
CRC Super Suds Boat Soap 32 Fl Oz 12-pack
£40.96
2 stores
Spray Hose 50cm Flexible
CRC Spray Hose 50cm Flexible
£5.95
1 store
Spray 500ml
-29%
CRC Spray 500ml Brake Cleaner 0.5L
£6.18
£12.36/L
1 store
Copper Paste 250 ml
-16%
CRC Copper Paste 250 ml
£8.29
£9.86
1 store

You’ve viewed 24 out of 41 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.