• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Dr. Hauschka

Dr. Hauschka

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Dr. Hauschka from different categories. See also Dr. Hauschka Black Friday offers for 2026 »
Filter
Daily Delight Advent Calendar
Dr. Hauschka Daily Delight Advent Calendar
£113.50
9 stores
Rose Day Cream
Dr. Hauschka Rose Day Cream 30ml
£19.05
£635.00/L
9+ stores
Soothing Cleansing Milk
Dr. Hauschka Soothing Cleansing Milk 145ml
£16.59
£114.41/L
9+ stores
Cleansing Cream
Dr. Hauschka Cleansing Cream 50ml
£4.29
£85.80/L
9+ stores
Revitalising Day Lotion
Dr. Hauschka Revitalising Day Lotion 50ml
£21.99
£448.00/L
7 stores
Rose Nurturing Body Cream
Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145ml
£16.99
£117.17/L
9+ stores
Facial Toner
Dr. Hauschka Facial Toner 100ml
£17.75
£177.50/L
9+ stores
Eye Make-up Remover 75ml
Dr. Hauschka Eye Make-up Remover 75ml
£16.47
£219.60/L
9+ stores
Rose Nurturing Body Oil
Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Oil 75ml
£17.45
£232.67/L
9+ stores
Clarifying Toner
Dr. Hauschka Clarifying Toner 100ml
£18.45
£184.50/L
9+ stores
Eye Balm
Dr. Hauschka Eye Balm 10ml
£20.75
£2,075.00/L
9+ stores
Quince Day Cream
Dr. Hauschka Quince Day Cream 30ml
£16.75
£558.33/L
9+ stores
Moor Lavender Calming Body Oil
Dr. Hauschka Moor Lavender Calming Body Oil 75ml
£18
£240.00/L
9+ stores
Rose Deo Roll-on
Dr. Hauschka Rose Deo Roll-on 50ml
£11.45
£229.00/L
9+ stores
Night Serum
Dr. Hauschka Night Serum 20ml
£24.89
£1,244.50/L
9+ stores
Regenerating Day Cream
Dr. Hauschka Regenerating Day Cream 40ml
£39.99
£999.75/L
9+ stores
Rose Day Cream Light
Dr. Hauschka Rose Day Cream Light 30ml
£18.45
£615.00/L
9+ stores
Rose Nurturing Bath Essence
Dr. Hauschka Rose Nurturing Bath Essence 100ml
£16
£160.00/L
4 stores
Melissa Day Cream
-26%
Dr. Hauschka Melissa Day Cream 30ml
£13.73
£457.67/L
9+ stores
Daily Hydrating Eye Cream
Dr. Hauschka Daily Hydrating Eye Cream 12.5ml
£20.99
£1,679.20/L
9+ stores
Lip Care Stick SPF3 4.9g
Dr. Hauschka Lip Care Stick SPF3 4.9g
£7.59
9+ stores
Tinted Face Sun Cream SPF30
Dr. Hauschka Tinted Face Sun Cream SPF30 40ml
£25.99
£649.75/L
6 stores
Apricot Day Cream
Dr. Hauschka Apricot Day Cream 30ml
£17.99
£599.67/L
7 stores
Hydrating Hand Cream
Dr. Hauschka Hydrating Hand Cream 50ml
£10.25
£205.00/L
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 478 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.