• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Garnier

Garnier

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Garnier from different categories. See also Garnier Black Friday offers for 2026 »
Filter
Vitamin C Anti-Dark Spots & Brightening Serum
Garnier Vitamin C Anti-Dark Spots & Brightening Serum 30ml
£9.33
£311.00/L
9+ stores
SkinActive Micellar Cleansing Water Sensitive Skin
Garnier SkinActive Micellar Cleansing Water Sensitive Skin 700ml
£6.47
£9.24/L
9+ stores
Ambre Solaire Sensitive Advanced UV Face Fluid SPF50+
Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced UV Face Fluid SPF50+ 40ml
£8.56
£214.00/L
9+ stores
Ambre Solaire Over Makeup Super UV Protection Mist SPF50+
Garnier Ambre Solaire Over Makeup Super UV Protection Mist SPF50+ 75ml
£8.70
£116.00/L
9+ stores
Body Superfood Cocoa & Ceramide Body Cream
Garnier Body Superfood Cocoa & Ceramide Body Cream 380ml
£4.99
£13.13/L
9 stores
Vitamin C Daily UV Fluid SPF50 40ml
Garnier Vitamin C Daily UV Fluid SPF50 40ml 40ml
£7.85
£196.25/L
9+ stores
Body Superfood Vitamin C & Mango Cream
Trending
Garnier Body Superfood Vitamin C & Mango Cream 380ml
£4.99
£13.13/L
9+ stores
Vitamin C Brightening Day Cream
-20%
Garnier Vitamin C Brightening Day Cream 50ml
£4
£80.00/L
9+ stores
Micellar Cleansing Water for Sensitive Skin
Garnier Micellar Cleansing Water for Sensitive Skin 400ml
£5
£12.50/L
9+ stores
Vitamin C 2-in-1 Serum Cream with SPF25
Garnier Vitamin C 2-in-1 Serum Cream with SPF25 50ml
£8.70
£174.00/L
9+ stores
Summer Body Gradual Tan Moisturiser Dark
Garnier Summer Body Gradual Tan Moisturiser Dark 400ml
£5.49
£13.73/L
9+ stores
Micellar Reusable Make-up Remover Eco Pads 3-pack
-30%
Garnier Micellar Reusable Make-up Remover Eco Pads 3-pack
£5
£7.19
8 stores
Micellar Water Facial Cleanser Sensitive Skin 200 ml
Garnier Micellar Water Facial Cleanser Sensitive Skin 200 ml 200ml
£3.49
£17.45/L
9 stores
Ambre Solaire Anti-age Super UV Face Protection Cream SPF50
Garnier Ambre Solaire Anti-age Super UV Face Protection Cream SPF50 50ml
£8.09
£161.80/L
9+ stores
Ambre Solaire Invisible Protect Mist SPF 30
Garnier Ambre Solaire Invisible Protect Mist SPF 30 150ml
£7
£46.67/L
9+ stores
Skin Active Vitamin C Glow Boost Eye Cream
Garnier Skin Active Vitamin C Glow Boost Eye Cream 15ml
£7.25
£483.33/L
9+ stores
Wonder Tint SPF50 Medium Shade 40ml
Garnier Wonder Tint SPF50 Medium Shade 40ml 50ml
£10
£200.00/L
9+ stores
SkinActive Micellar Vitamin C Cleansing Water
Garnier SkinActive Micellar Vitamin C Cleansing Water 400ml
£5
£12.50/L
8 stores
ambre solaire spf 50+ super uv face serum
Garnier ambre solaire spf 50+ super uv face serum 30ml
£8.96
£298.67/L
9+ stores
Self-Tan Mist Body Medium
Garnier Self-Tan Mist Body Medium 150ml
£8.37
£55.80/L
9+ stores
Ambre Solaire Invisible Protect Spray SPF30
Garnier Ambre Solaire Invisible Protect Spray SPF30 150ml
£7
£46.67/L
9+ stores
Pure Active Anti-Blackhead Pore Strips 4 Pack
Garnier Pure Active Anti-Blackhead Pore Strips 4 Pack
£3.32
9+ stores
Skin Active Vitamin C Over Make-Up Uv Mist Invisible Spf50+ 75Ml
Garnier Skin Active Vitamin C Over Make-Up Uv Mist Invisible Spf50+ 75Ml 75ml
£8.39
£111.87/L
9+ stores
Pure Active 8hr Invisible Hydrocolloid Patch 22 Patches
Garnier Pure Active 8hr Invisible Hydrocolloid Patch 22 Patches
£5.30
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 850 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.