• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Compagnie de Provence

Compagnie de Provence

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Compagnie de Provence from different categories. See also Compagnie de Provence Black Friday offers for 2026 »
Filter
Ultra Hydrating Hand Cream Algue Velours
Compagnie de Provence Ultra Hydrating Hand Cream Algue Velours 75ml
£15.50
£206.67/L
3 stores
Extra Pur Hand Cream Cotton Flower
Compagnie de Provence Extra Pur Hand Cream Cotton Flower 30ml
£5.25
£175.00/L
2 stores
Hand Cream Seaweed
Compagnie de Provence Hand Cream Seaweed 30ml
£7.50
£250.00/L
2 stores
Extra Pur Hand Cream Pink Grapefruit
Compagnie de Provence Extra Pur Hand Cream Pink Grapefruit 30ml
£7.50
£250.00/L
2 stores
Extra Pur Hand Cream Mediterranean Sea
Compagnie de Provence Extra Pur Hand Cream Mediterranean Sea 30ml
£7.50
£250.00/L
2 stores
Hand Cream Fresh Verbena
Compagnie de Provence Hand Cream Fresh Verbena 30ml
£7.50
£250.00/L
2 stores
Hand Cream Wild Rose
Compagnie de Provence Hand Cream Wild Rose 30ml
£7.50
£250.00/L
2 stores
Hand Cream Shea Butter
Compagnie de Provence Hand Cream Shea Butter 100ml
£12.99
£129.90/L
2 stores
Delicate Hand Cream
Compagnie de Provence Delicate Hand Cream 300ml
£12.89
£42.97/L
1 store
Hand Cream White Tea 300 ml
Compagnie de Provence Hand Cream White Tea 300 ml 300ml
£17.25
£57.50/L
1 store
Body Lotion Pink Grapefruit 300 ml
Compagnie de Provence Body Lotion Pink Grapefruit 300 ml 300ml
£17.45
£58.17/L
1 store
Body Lotion Cotton Flower 300 ml
Compagnie de Provence Body Lotion Cotton Flower 300 ml 300ml
£17.45
£58.17/L
1 store
Hand and Body Lotion Sparkling Citrus
Compagnie de Provence Hand and Body Lotion Sparkling Citrus 300ml
£17.79
£59.30/L
1 store
Crème soyeuse nourissant Karite
Compagnie de Provence Crème soyeuse nourissant Karite 50ml
£18.29
£365.80/L
1 store
Face Cream
Compagnie de Provence Face Cream 50ml
£19.99
£399.80/L
1 store
Karite Ulta Nourishing Dry Oil Absolute Shea
Compagnie de Provence Karite Ulta Nourishing Dry Oil Absolute Shea 100ml
£25.25
£252.50/L
1 store
Hand Cream Shea Butter
Compagnie de Provence Hand Cream Shea Butter 30ml
£26.65
£888.33/L
1 store
Hand Cream Olive Wood
Compagnie de Provence Hand Cream Olive Wood 30ml
£28.25
£941.67/L
1 store
Hand Cream Fig of Provence
Compagnie de Provence Hand Cream Fig of Provence 30ml
£28.25
£941.67/L
1 store
Extra Pur Hand Cream Aromatic Lavender
Compagnie de Provence Extra Pur Hand Cream Aromatic Lavender 30ml
£28.25
£941.67/L
1 store
EP Aromatic Lavender Hand Cream 30ml
Compagnie de Provence EP Aromatic Lavender Hand Cream 30ml 30ml
£5.63
£187.67/L
1 store
Hand Cream Black Jasmine
Compagnie de Provence Hand Cream Black Jasmine 75ml
£10.56
£140.80/L
1 store
Hand Cream Anise Patchouli
Compagnie de Provence Hand Cream Anise Patchouli 75ml
£10.57
£140.93/L
1 store
Extra Pur Hand Cream Sweet Almond
Compagnie de Provence Extra Pur Hand Cream Sweet Almond 100ml
£11.32
£113.20/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 27 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.