• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Redken

Redken

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Redken from different categories. See also Redken Black Friday offers for 2026 »
Filter
Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment
Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment 150ml
£20.25
£135.00/L
9+ stores
Extreme Length Shampoo with Biotin
Redken Extreme Length Shampoo with Biotin 300ml
£17.63
£58.77/L
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate Conditioner
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml
£20.95
£69.83/L
9+ stores
Acidic Color Gloss Shampoo
Redken Acidic Color Gloss Shampoo 300ml
£20.63
£68.77/L
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate Shampoo
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml
£20.63
£68.77/L
9+ stores
Duo Acidic Bonding Concentrate Shampoo
Redken Duo Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml
£38.85
9+ stores
All Soft Shampoo
Redken All Soft Shampoo 300ml
£16.95
£56.50/L
9+ stores
All Soft Conditioner
Redken All Soft Conditioner 300ml
£18.25
£60.83/L
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment
Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment 1479ml
£10.80
£7.30/L
7 stores
Acidic Bonding Concentrate Shampoo
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 500ml
£27.75
£55.50/L
9+ stores
One United Multi-Benefit Treatment
Redken One United Multi-Benefit Treatment 150ml
£19.75
£131.67/L
9+ stores
Extreme Anti-Snap
Redken Extreme Anti-Snap 250ml
£21
£84.00/L
9+ stores
Extreme Shampoo
Redken Extreme Shampoo 300ml
£17.63
£58.77/L
9+ stores
Amino-Mint Scalp Shampoo
Redken Amino-Mint Scalp Shampoo 300ml
£17.25
£57.50/L
9+ stores
Volume Injection Shampoo
Redken Volume Injection Shampoo 300ml
£17.63
£58.77/L
9+ stores
Acidic Color Gloss Heat Protection Leave-In Treatment
Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Leave-In Treatment 200ml
£18.80
£94.00/L
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask
Redken Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask 250ml
£24.91
£99.64/L
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate Hair Serum
Redken Acidic Bonding Concentrate Hair Serum 100ml
£22.80
£228.00/L
9+ stores
Spray Wax Blast
Redken Spray Wax Blast 150ml
£18.40
£122.67/L
6 stores
All Soft Shampoo
Redken All Soft Shampoo 1000ml
£37.75
£37.75/L
9 stores
Thermal Spray 11 Low Hold
Redken Thermal Spray 11 Low Hold 250ml
£16.25
£65.00/L
9+ stores
Acidic Grow Full System Densifying Shampoo 300 Ml
Redken Acidic Grow Full System Densifying Shampoo 300 Ml 300ml
£19.44
£64.80/L
9+ stores
Hair Cleansing Cream Shampoo
Redken Hair Cleansing Cream Shampoo 250ml
£17.63
£70.52/L
9+ stores
Hydrating Curl Cream
Redken Hydrating Curl Cream 250ml
£20.50
£82.00/L
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 522 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.