• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
FARNAM

Farnam

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Farnam from different categories. See also Farnam Black Friday offers for 2026 »
Filter
Anti-insect Spray For Horses
Farnam Anti-insect Spray For Horses
£19.26
1 store
Horse Shampoo Conditioner Equifusion 1 L - Blanc
Farnam Horse Shampoo Conditioner Equifusion 1 L - Blanc
£20.39
£20.39/L
1 store
Leather New Foam 207ml
Farnam Leather New Foam 207ml
£22.80
£110.14/L
1 store
Vetrolin Green Spot Out 473ml
Farnam Vetrolin Green Spot Out 473ml
£28.18
£59.56/L
1 store
Leather New Horse Polishing Soap
Farnam Leather New Horse Polishing Soap
£30.43
£67.09/kg
1 store
Vetrolin Bath 946ml
Farnam Vetrolin Bath 946ml
£35.61
£37.64/L
1 store
Nature's Defense Spray 946ml
Farnam Nature's Defense Spray 946ml
£37.97
£40.12/L
1 store
Vetrolin 12oz
Farnam Vetrolin 12oz
£38.38
£108.15/L
1 store
Vetrolin Bath 1.7ml
Farnam Vetrolin Bath 1.7ml
£43.58
£25.64/L
1 store
Horse Insect Repellent Swat - Rouge
Farnam Horse Insect Repellent Swat - Rouge
£45.14
1 store
Anti-Fly Mask For Horses Without Ears Supermask II - Marron
Farnam Anti-Fly Mask For Horses Without Ears Supermask II - Marron
£45.40
1 store
Vetrolin Shine 1.89L
Farnam Vetrolin Shine 1.89L
£45.57
£24.11/L
1 store
Wonder Other Care Products 946ml
Farnam Wonder Other Care Products 946ml
£47.64
£50.36/L
1 store
Leather New Deep Conditioner & Restorer 946ml
Farnam Leather New Deep Conditioner & Restorer 946ml
£50.24
£53.09/L
1 store
SuperMask II Classic without Ears
Farnam SuperMask II Classic without Ears
£56.12
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.