• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
LORD & BERRY

Lord & Berry

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Lord & Berry from different categories. See also Lord & Berry Black Friday offers for 2026 »
Filter
Cream Foundation #8622 Espresso
-51%
Lord & Berry Cream Foundation #8622 Espresso
£12.50
£250.00/L
8 stores
Cream Foundation #8624 Sand
Lord & Berry Cream Foundation #8624 Sand
£29.75
£595.00/L
7 stores
ABSOLUTE Bright Satin Lipstick Naked
Lord & Berry ABSOLUTE Bright Satin Lipstick Naked
£19.55
8 stores
2 Phases Waterproof Make Up Remover 150ml
-15%
Lord & Berry 2 Phases Waterproof Make Up Remover 150ml
£15.36
£102.40/L
9 stores
Bronzer (various colours) Sienna
-11%
Lord & Berry Bronzer (various colours) Sienna
£17.15
£19.19
8 stores
Cream Foundation  #8621 honey
-11%
Lord & Berry Cream Foundation #8621 honey
£18.76
£375.20/L
8 stores
Cream Foundation #8619 Almond
-27%
Lord & Berry Cream Foundation #8619 Almond
£18.76
£375.20/L
8 stores
Cream Foundation 50Ml Cashew
-11%
Lord & Berry Cream Foundation 50Ml Cashew
£18.76
£20.98
8 stores
Cream Foundation #8620 Ivory
Lord & Berry Cream Foundation #8620 Ivory
£28.14
£562.80/L
8 stores
Timeless Kissproof Liquid Lipstick 7G Brave Red
Lord & Berry Timeless Kissproof Liquid Lipstick 7G Brave Red
£20.40
5 stores
Timeless Perfect Nude
-11%
Lord & Berry Timeless Perfect Nude
£15.54
£17.39
8 stores
Vogue Matte Lipstick #7613 Red Queen
-11%
Lord & Berry Vogue Matte Lipstick #7613 Red Queen
£15.54
£17.39
8 stores
Bronzer #8902 Brick
-11%
Lord & Berry Bronzer #8902 Brick
£17.15
£19.19
8 stores
Cream Foundation 50ml
Lord & Berry Cream Foundation 50ml
£21.89
8 stores
All in One Vegan Ointment
-15%
Lord & Berry All in One Vegan Ointment
£10.24
£11.99
7 stores
Silk Kajal Eye Pencil #1002 Nudo
-11%
Lord & Berry Silk Kajal Eye Pencil #1002 Nudo
£10.71
£11.99
7 stores
Line/Shade Eyeliner 1.4G Dark Black
-11%
Lord & Berry Line/Shade Eyeliner 1.4G Dark Black
£11.79
£13.19
7 stores
Make-up Eyes Line/Shade Eyeliner 2 g
-11%
Lord & Berry Make-up Eyes Line/Shade Eyeliner 2 g
£11.79
£13.19
7 stores
Ultimate Lip Liner 1.3G Ultimate Raspberry
-11%
Lord & Berry Ultimate Lip Liner 1.3G Ultimate Raspberry
£12.32
£13.79
7 stores
Ultimate Lip Liner #3041 Vintage Rose
-11%
Lord & Berry Ultimate Lip Liner #3041 Vintage Rose
£12.32
£13.79
7 stores
Ultimate Lip Liner 4.5g Plum3033 One Size
-11%
Lord & Berry Ultimate Lip Liner 4.5g Plum3033 One Size
£12.32
£13.79
7 stores
Perfect Eye Brow Ash
-11%
Lord & Berry Perfect Eye Brow Ash
£12.86
£14.38
7 stores
20100 Maximatte Liptick Crayon Without Shame 1.8g
Lord & Berry 20100 Maximatte Liptick Crayon Without Shame 1.8g
£13.60
7 stores
Mascare Treatment Mascara
-15%
Lord & Berry Mascare Treatment Mascara
£14.33
£16.79
7 stores

You’ve viewed 24 out of 182 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.