• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Durex

Durex

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Durex from different categories. See also Durex Black Friday offers for 2026 »
Filter
Thin Feel 12-pack
-12%
Durex Thin Feel 12-pack
£7.95
£8.99
9+ stores
Intense Orgasmic Gel 10ml
Durex Intense Orgasmic Gel 10ml
£8
£800.00/L
9+ stores
Extra Safe 12-pack
Durex Extra Safe 12-pack
£6.49
9+ stores
Play 2 in 1 Massage Sensual 200ml
Durex Play 2 in 1 Massage Sensual 200ml
£7.99
£39.95/L
9+ stores
Pleasure Me 12-pack
Durex Pleasure Me 12-pack
£5.74
9+ stores
Play Perfect Glide 50ml
Durex Play Perfect Glide 50ml
£8.50
£170.00/L
8 stores
Pleasure Ring
Durex Pleasure Ring
£6.84
7 stores
Mutual Climax 12-pack
Trending
Durex Mutual Climax 12-pack
£12.80
8 stores
Play Feel 100ml
-15%
Durex Play Feel 100ml
£6.80
£68.00/L
8 stores
Tingling Pleasure Gel 100Ml
Durex Tingling Pleasure Gel 100Ml
£9.99
£99.90/L
6 stores
Play Saucy Strawberry Lubricant 100ml
Durex Play Saucy Strawberry Lubricant 100ml
£7.99
£80.00/L
5 stores
Play Aloe Vera 200ml
Durex Play Aloe Vera 200ml
£7.99
£49.00/L
8 stores
Thin Feel 6-pack
Durex Thin Feel 6-pack
£5.29
9 stores
Feel Ultra Thin 10-pack
Durex Feel Ultra Thin 10-pack
£5.75
5 stores
Play Feel 50ml
Durex Play Feel 50ml
£4.08
£81.60/L
9+ stores
Intimate Feel Thin 12-Pack
Durex Intimate Feel Thin 12-Pack
£7.99
8 stores
Very Wild Cherry 100ml
Durex Very Wild Cherry 100ml
£7.99
£89.90/L
7 stores
Intense Little Devil
Durex Intense Little Devil
£5.99
4 stores
Surprise Me Variety 40-pack
Durex Surprise Me Variety 40-pack
£19.99
3 stores
Thin Feel XL Wide Fit Condoms 12 Pack
-14%
Durex Thin Feel XL Wide Fit Condoms 12 Pack
£9.45
£10.99
4 stores
 Play Slide & Ride Masturbation Sleeve
-10%
Durex Play Slide & Ride Masturbation Sleeve
£25.11
£28
4 stores
Naturals Intimate Gel 100ml
Durex Naturals Intimate Gel 100ml
£9
£90.00/L
5 stores
Extended Pleasure 12-pack
Trending
Durex Extended Pleasure 12-pack
£9.99
3 stores
Sildenafil 50Mg Film-Coated Tablets –
Trending
Sildenafil 50Mg Film-Coated Tablets –
£21.99
1 store

You’ve viewed 24 out of 455 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.