• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Avène

Avène

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Avène from different categories. See also current Avène offers and prices »
Filter
Cleanance Cleansing Gel
Avène Cleanance Cleansing Gel 400ml
£12.20
£30.50/L
9+ stores
Tolérance Control  Soothing Skin Recovery Cream
Avène Tolérance Control Soothing Skin Recovery Cream 40ml
£16.50
£412.50/L
9+ stores
Cicalfate+ Repairing Protective Cream
Avène Cicalfate+ Repairing Protective Cream 100ml
£11.90
£119.00/L
9+ stores
Thermal Spring Water Spray
Avène Thermal Spring Water Spray 300ml
£10
£33.33/L
9+ stores
Hydrance Rich Hydrating Cream
Avène Hydrance Rich Hydrating Cream 40ml
£15.20
£380.00/L
9+ stores
Avene Xeracalm Oil 400ml
-12%
Avène Avene Xeracalm Oil 400ml
£12.56
£14.32
9+ stores
Eau Thermale Ultra Fluid Invisible SPF50
Avène Eau Thermale Ultra Fluid Invisible SPF50 50ml
£15.75
£315.00/L
9+ stores
Intolerant Skin Tinted Mineral Fluid SPF50+
Avène Intolerant Skin Tinted Mineral Fluid SPF50+ 40ml
£12.10
£302.50/L
7 stores
Cicalfate+ Intensive Repair Serum
Avène Cicalfate+ Intensive Repair Serum 30ml
£23.30
£776.67/L
9+ stores
Eau Thermale Tolérance Extremely Gentle Cleanser
Avène Eau Thermale Tolérance Extremely Gentle Cleanser 200ml
£11.35
£56.75/L
9+ stores
Eau Thermale Make Up Removing Micellar Water
Avène Eau Thermale Make Up Removing Micellar Water 400ml
£10.45
£26.13/L
9+ stores
Sun Fluid SPF50+
Avène Sun Fluid SPF50+ 50ml
£16.12
£322.40/L
9+ stores
Cicalfate+ Restorative Protective Cream
Avène Cicalfate+ Restorative Protective Cream 40ml
£7.24
£181.00/L
9+ stores
Hyaluron Activ B3 Cellular Renewal Cream
Avène Hyaluron Activ B3 Cellular Renewal Cream 50ml
£25.45
£509.00/L
9 stores
Tolérance Hydra-10 Moisturizing Cream
-17%
Avène Tolérance Hydra-10 Moisturizing Cream 40ml
£12.56
£314.00/L
9+ stores
Cleanance Micellar Water
Avène Cleanance Micellar Water 400ml
£13.49
£33.73/L
9+ stores
Tolérance Hydra-10 Moisturizing Fluid
Avène Tolérance Hydra-10 Moisturizing Fluid 40ml
£16.76
£419.00/L
9+ stores
Cleansing Foam
Avène Cleansing Foam 150ml
£10.72
£71.47/L
9+ stores
Soothing Toning Lotion
Avène Soothing Toning Lotion 200ml
£10.80
£54.00/L
9+ stores
Gentle Milk Cleanser
Avène Gentle Milk Cleanser 200ml
£11.50
£57.50/L
9+ stores
Thermal Spring Water Spray
Avène Thermal Spring Water Spray 50ml
£4.90
£98.00/L
9+ stores
Eau Thermale Hydrance Boost Serum
Avène Eau Thermale Hydrance Boost Serum 30ml
£19.88
£662.67/L
9+ stores
Cleanance Cleansing Gel
Avène Cleanance Cleansing Gel 200ml
£10.20
£51.00/L
9+ stores
Vitamin Cg Serum
Avène Vitamin Cg Serum 30ml
£24.40
£813.33/L
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 322 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.