• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Impulse

Impulse

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Impulse from different categories. See also Impulse Black Friday offers for 2026 »
Filter
Truelove Body Spray
Impulse Truelove Body Spray 75ml 3-pack
£0.88
9 stores
Be Surprised Body Deo Spray
Impulse Be Surprised Body Deo Spray 75ml 3-pack
£0.88
9+ stores
Tease Body Deo Spray
Impulse Tease Body Deo Spray 75ml
£0.88
£12.00/L
9+ stores
Hint Of Musk Body Mist
Impulse Hint Of Musk Body Mist 75ml
£0.88
£11.73/L
9+ stores
Instant Crush Body Spray Deodorant
Impulse Instant Crush Body Spray Deodorant 75ml 3-pack
£1
6 stores
Very Pink Body Spray
Trending
Impulse Very Pink Body Spray 75ml
£0.88
£13.33/L
5 stores
Vanilla Kisses Body Spray
Impulse Vanilla Kisses Body Spray 75ml
£0.90
£12.00/L
2 stores
Cantilever 1200
Impulse Cantilever 1200 Writing Desk
£160.38
5 stores
800 Straight
Impulse 800 Straight Writing Desk
£135.08
3 stores
Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml
Impulse Mist-Ic Collection Body Fragrance Mist 150 ml 150ml
£2.50
6 stores
Cantilever 1200
Impulse Cantilever 1200 Writing Desk
£159
5 stores
Straight
Impulse Straight Writing Desk
£174.92
5 stores
1000 Straight
Impulse 1000 Straight Writing Desk
£141.24
4 stores
1000
Impulse 1000 Writing Desk
£141.24
4 stores
1000/800
Impulse 1000/800 Writing Desk 80x100cm
£151.80
4 stores
1000 Straight
Impulse 1000 Straight Writing Desk
£153.67
4 stores
1200 Straight
Impulse 1200 Straight Writing Desk
£160.16
4 stores
1200
Impulse 1200 Writing Desk
£160.38
4 stores
1400 Straight Beech
Impulse 1400 Straight Beech Writing Desk
£162.80
4 stores
1600 Straight
Impulse 1600 Straight Writing Desk
£169.40
4 stores
1400/800 Cantilever Leg
Impulse 1400/800 Cantilever Leg Writing Desk 80x140cm
£174.68
4 stores
Cantilever 1400
Impulse Cantilever 1400 Writing Desk
£174.68
4 stores
1400 Straight
Impulse 1400 Straight Writing Desk
£174.92
4 stores
Dynamic Rectangular Straight Maple Cantilever Frame
Impulse Dynamic Rectangular Straight Maple Cantilever Frame Writing Desk
£174.92
4 stores

You’ve viewed 24 out of 3135 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.