• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
VERA WANG

Vera Wang

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Vera Wang from different categories. See also Vera Wang Black Friday offers for 2026 »
Filter
Princess EdT
Vera Wang Princess EdT 100ml
£17.95
£219.60/L
9+ stores
EdP
Vera Wang EdP 100ml
£17.80
£178.00/L
9+ stores
Lovestruck EdP
Vera Wang Lovestruck EdP 100ml
£16.85
£168.50/L
9+ stores
for Men EdT
Vera Wang for Men EdT 50ml
£36.99
£739.80/L
1 store
Rock Princess EdT
Vera Wang Rock Princess EdT 100ml
£18.95
£189.50/L
9+ stores
Princess EdT
Vera Wang Princess EdT 30ml
£9.99
£466.33/L
9+ stores
Rock Princess Fragrance Mist 250ml
-33%
Vera Wang Rock Princess Fragrance Mist 250ml 250ml
£2.99
£11.96/L
9+ stores
Princess Hair Body Mist 8
Vera Wang Princess Hair Body Mist 8 250ml
£4.99
£19.96/L
8 stores
Princess EdT
Vera Wang Princess EdT 50ml
£21.20
£424.00/L
9 stores
Embrace Periwinkle & Iris Body Mist
Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris Body Mist 240ml
£3.69
£15.38/L
6 stores
Embrace Periwinkle & Iris EdT
Vera Wang Embrace Periwinkle & Iris EdT 30ml
£6.99
£233.00/L
4 stores
Embrace Green Tea & Pear Blossom EdT
Vera Wang Embrace Green Tea & Pear Blossom EdT 30ml
£5.75
£191.67/L
7 stores
Embrace French Lavender & Tuberose EdT
Trending
Vera Wang Embrace French Lavender & Tuberose EdT 30ml
£5.99
£199.67/L
6 stores
Princess Cracker EdT
Vera Wang Princess Cracker EdT 30ml
£15.95
£531.67/L
5 stores
Embrace Tea & Pear Blossom, Body Mist
Vera Wang Embrace Tea & Pear Blossom, Body Mist 240ml
£5.40
£22.50/L
3 stores
Lovestruck Floral Rush EdP
Vera Wang Lovestruck Floral Rush EdP 30ml
£23.39
£779.67/L
1 store
Embrace Fine Fragrance Mist Marigold Gardenia
Vera Wang Embrace Fine Fragrance Mist Marigold Gardenia 240ml
£6.90
£28.75/L
2 stores
Embrace Green Tea Pear Blossom Body Mist 240ml
Vera Wang Embrace Green Tea Pear Blossom Body Mist 240ml 240ml
£7.68
£32.00/L
2 stores
Lovestruck Eau de Parfum
Vera Wang Lovestruck Eau de Parfum 101ml
£19.19
£190.00/L
2 stores
Lovestruck EdP
Trending
Vera Wang Lovestruck EdP 30ml
£32.76
£1,092.00/L
2 stores
Embrace Rose Buds & Vanilla EdT
Trending
Vera Wang Embrace Rose Buds & Vanilla EdT 30ml
£21.99
£733.00/L
1 store
Embrace Marigold Gardenia Fragrance Mist Spray
Vera Wang Embrace Marigold Gardenia Fragrance Mist Spray 240ml
£10
£41.67/L
2 stores
Glam Princess EdT
Vera Wang Glam Princess EdT 100ml
£19.42
£194.20/L
2 stores
Rock Princess Fragrance Body Mist
Vera Wang Rock Princess Fragrance Body Mist 250ml
£9.15
£36.60/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 63 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.