• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Wella

Wella

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Wella from different categories. See also Wella Black Friday offers for 2026 »
Filter
Fusion Intense Repair Shampoo
Wella Fusion Intense Repair Shampoo 1000ml
£19.78
£19.78/L
9+ stores
Ultimate Repair Shampoo
Wella Ultimate Repair Shampoo 1000ml
£26.48
£26.48/L
9+ stores
Ultimate Repair Miracle Hair Rescue
Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95ml
£29.12
£306.53/L
9+ stores
Color Fresh Mask Cool Espresso
Wella Color Fresh Mask Cool Espresso 150ml
£10.99
£77.33/L
9+ stores
Oil Reflections Luminous Smoothening Oil
Wella Oil Reflections Luminous Smoothening Oil 30ml
£8.50
£283.33/L
9+ stores
Silvikrin Firm Hold Hairspray
Wella Silvikrin Firm Hold Hairspray 400ml
£3.99
£9.98/L
8 stores
Invigo Color Brilliance Shampoo
Wella Invigo Color Brilliance Shampoo 300ml
£9.84
£32.80/L
9+ stores
Ultimate Color Shampoo
Wella Ultimate Color Shampoo 250ml
£15.52
£62.08/L
9+ stores
Invigo Nutri-Enrich Conditioner
Wella Invigo Nutri-Enrich Conditioner 1000ml
£17.99
£17.99/L
9+ stores
Fusion Intense Repair Shampoo 250ml
Wella Fusion Intense Repair Shampoo 250ml 250ml
£11.50
£46.00/L
9+ stores
EIMI Thermal Image
Wella EIMI Thermal Image 150ml
£9.88
£66.13/L
9+ stores
Koleston Perfect Me+ Pure Naturals #10/00 Lightest Natural Blonde
Wella Koleston Perfect Me+ Pure Naturals #10/00 Lightest Natural Blonde 60ml
£9.19
£153.17/L
3 stores
Professionals Ultimate Smooth Shampoo
Wella Professionals Ultimate Smooth Shampoo 250ml
£16.50
£66.00/L
9+ stores
Ultimate Repair Conditioner
Wella Ultimate Repair Conditioner 200ml
£17.49
£87.45/L
9+ stores
Ultimate Repair Miracle Hair Rescue
Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 30ml
£13.06
£435.33/L
9+ stores
Koleston Perfect Permanent Hair Colour 5/05 Light Brown Natural Mahogany
Wella Koleston Perfect Permanent Hair Colour 5/05 Light Brown Natural Mahogany 59.2ml
£8.50
£143.70/L
5 stores
Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo
Wella Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 1000ml
£14.25
£14.25/L
9+ stores
EIMI Extra Volume
Wella EIMI Extra Volume 500ml
£13.63
£27.26/L
9+ stores
Ultimate Color Miracle Leave-in Mask 30 ml / 1 fl oz
Wella Ultimate Color Miracle Leave-in Mask 30 ml / 1 fl oz 30ml
£14.65
£488.33/L
9+ stores
Welloxon Perfect 6% 20Vol Developer
Wella Welloxon Perfect 6% 20Vol Developer 1000ml
£6.60
£6.60/L
9+ stores
Professionals Oil Reflections Luminous Smoothening Oil
Wella Professionals Oil Reflections Luminous Smoothening Oil 100ml
£15.99
£159.90/L
9+ stores
Professionals Miracle Oil Serum 30 ml
Wella Professionals Miracle Oil Serum 30 ml 30ml
£16.50
£550.00/L
9+ stores
Professionals Color Fresh Mask 150ml
Wella Professionals Color Fresh Mask 150ml 150ml
£9.95
£66.33/L
9+ stores
Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds #55/65 Light Brown Intensive Violet Mahogany
Wella Koleston Perfect Me+ Vibrant Reds #55/65 Light Brown Intensive Violet Mahogany 60ml
£7.29
£121.50/L
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 2310 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.