• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
FANTASIA

fantasia

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from fantasia from different categories. See also fantasia Black Friday offers for 2026 »
Filter
ic braid sheen spray track delivery
fantasia ic braid sheen spray track delivery
£4.49
4 stores
Ottawa Plunge Bikini Top - Ink
Trending
fantasia Ottawa Plunge Bikini Top - Ink
£30.80
4 stores
Hair Serum Fantasia IC Hair Polisher Carrot Growth
fantasia Hair Serum Fantasia IC Hair Polisher Carrot Growth 178ml
£8.99
£50.51/L
3 stores
IC Hair polisher mist
fantasia IC Hair polisher mist
£9.49
3 stores
IC P.M Night Time Oil Treatment 237ml
fantasia IC P.M Night Time Oil Treatment 237ml 237ml
£9.49
£46.12/L
3 stores
Spray Fantasia IC Oil Moist Carrot Sheen
fantasia Spray Fantasia IC Oil Moist Carrot Sheen
£4.49
2 stores
Spray IC Liquid Mousse Firm Hold Spritz
fantasia Spray IC Liquid Mousse Firm Hold Spritz 355ml
£5.99
£16.87/L
2 stores
Spray Fantasia IC Mousse Super Hold Spritz
Trending
fantasia Spray Fantasia IC Mousse Super Hold Spritz 355ml
£7.28
£20.51/L
2 stores
Bl coconut curling creme 6 pump three
Trending
fantasia Bl coconut curling creme 6 pump three
£7.49
2 stores
Hair Serum Fantasia IC Hair Polisher Daily Hair
fantasia Hair Serum Fantasia IC Hair Polisher Daily Hair 178ml
£8.99
£50.51/L
2 stores
Frizz Buster Serum
Trending
fantasia Frizz Buster Serum 178ml
£9.99
£56.12/L
2 stores
Heat Protector Straightening Spray
Trending
fantasia Heat Protector Straightening Spray 177ml
£9.99
£56.44/L
2 stores
IC Polisher 4 oz 2 oz Straightening Serum
fantasia IC Polisher 4 oz 2 oz Straightening Serum 178ml
£9.99
£56.12/L
2 stores
Hair Oil Fantasia IC Shea Butter Oil Moist
fantasia Hair Oil Fantasia IC Shea Butter Oil Moist 355ml
£5.49
£16.03/L
2 stores
Color Treated Hair Polisher Serum
fantasia Color Treated Hair Polisher Serum 178ml
£5.99
£33.65/L
2 stores
Disney Traditions Touch of Magic (Sorcerer Mickey) Figurine 4010023
fantasia Disney Traditions Touch of Magic (Sorcerer Mickey) Figurine 4010023
£58.30
2 stores
Liquid Mousse Spritz
fantasia Liquid Mousse Spritz 60ml
£3.49
1 store
Fantasia IC Polisher Gel with Sparkle - 16 oz
fantasia Fantasia IC Polisher Gel with Sparkle - 16 oz
£3.99
1 store
Shampoo Color Fantasia IC
fantasia Shampoo Color Fantasia IC 355ml
£4.99
£14.06/L
1 store
Ic Hair Polisher Olive Styling Gel 16
fantasia Ic Hair Polisher Olive Styling Gel 16
£5.49
1 store
Hair Mask Fantasia IC Herbal Gro Maximum Strength
fantasia Hair Mask Fantasia IC Herbal Gro Maximum Strength 142g
£5.49
1 store
Fantasia IC coconut Leave-In Treatment 355ml
fantasia Fantasia IC coconut Leave-In Treatment 355ml
£5.99
1 store
Mega Hold Spritz Hair Spray 295ml.
fantasia Mega Hold Spritz Hair Spray 295ml.
£5.99
1 store
Hair Sheen Enhancer Fantasia IC Shea Butter Sheen Spray
fantasia Hair Sheen Enhancer Fantasia IC Shea Butter Sheen Spray 397ml
£5.99
£15.09/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 49 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.