• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Wesco

Wesco

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Wesco from different categories. See also Wesco Black Friday offers for 2026 »
Filter
3320 oiler 350cc 00332 wes3320
Trending
Wesco 3320 oiler 350cc 00332 wes3320
£13.73
6 stores
Breadboy Bin Black
Wesco Breadboy Bin Black Bread Box
£113.39
2 stores
Kickboy
Wesco Kickboy 10.567gal
£190
£4.75/L
2 stores
Breadboy Bin Black Matt
Wesco Breadboy Bin Black Matt Bread Box
£24.29
1 store
Klassikline Slim 5L Bin Grey
-14%
Wesco Klassikline Slim 5L Bin Grey
£24.99
£28.99
1 store
Cosmetic Bin 3L Step On Rubbish Bin Matt White
-10%
Wesco Cosmetic Bin 3L Step On Rubbish Bin Matt White
£35.99
£12.00/L
1 store
Cosmetic Bin 3L Step On Rubbish Bin
-10%
Wesco Cosmetic Bin 3L Step On Rubbish Bin
£35.99
£39.99
1 store
Single Grandy
Wesco Single Grandy Bread Box
£59.99
1 store
Grandy Powder Coated Steel Bin White
Wesco Grandy Powder Coated Steel Bin White Bread Box
£67.27
1 store
Grandy Graphit Matt - Grau
Wesco Grandy Graphit Matt - Grau Brotkasten
£76.66
1 store
Double Boy 30L Bin Grey
Wesco Double Boy 30L Bin Grey
£95.99
1 store
Pushboy Junior
Wesco Pushboy Junior 5.812gal
£135
£6.14/L
1 store
Pushboy
Wesco Pushboy 13.209gal
£143.99
£2.88/L
1 store
Pushboy (175831-62)
Wesco Pushboy (175831-62)
£145
1 store
pushboy 50 ltr usa trash can
Wesco pushboy 50 ltr usa trash can
£145.99
1 store
Engineer Boot Rrl Tan Black Lizard - Brown
Wesco Engineer Boot Rrl Tan Black Lizard - Brown
£1,030.07
1 store
Mini Master Recycling Bin Black
Wesco Mini Master Recycling Bin Black
£87.48
1 store
Mini Master 6 L Recycling Bin Silver
Wesco Mini Master 6 L Recycling Bin Silver
£90.48
1 store
Pedal Bin Mini Master
Wesco Pedal Bin Mini Master 1.585gal
£93.48
£15.58/L
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

²

Borrowing more than you can afford, or paying late, may make it harder to get credit in the future. Credit subject to status. A downpayment of 10% or higher may be required. Financing has a representative 21.9% APR (fixed). Representative example based on a loan amount of £1200 repayable over 6 months at an interest rate of 21.9% p.a. (Fixed). 5 monthly payments of £211.81 and last payment of £210.37. Total amount payable of £1,269.42. Total charge for credit £69.42. Minimum and maximum purchase amount £250 - £10,000. Lender: Klarna Financial Services UK Limited (nr 14290857). T&Cs and late fees apply

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

²

Borrowing more than you can afford, or paying late, may make it harder to get credit in the future. Credit subject to status. A downpayment of 10% or higher may be required. Financing has a representative 21.9% APR (fixed). Representative example based on a loan amount of £1200 repayable over 6 months at an interest rate of 21.9% p.a. (Fixed). 5 monthly payments of £211.81 and last payment of £210.37. Total amount payable of £1,269.42. Total charge for credit £69.42. Minimum and maximum purchase amount £250 - £10,000. Lender: Klarna Financial Services UK Limited (nr 14290857). T&Cs and late fees apply

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.