• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
GIOVANNI

Giovanni

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Giovanni from different categories. See also Giovanni Black Friday offers for 2026 »
Filter
Direct Leave in Weightless Moisture Conditioner
-13%
Giovanni Direct Leave in Weightless Moisture Conditioner 250ml
£6.99
£27.96/L
5 stores
Natural Mousse Hair Styling foam
-13%
Giovanni Natural Mousse Hair Styling foam 207ml
£6.99
£33.77/L
6 stores
Tea Tree Triple Treat Invigorating Conditioner
-13%
Giovanni Tea Tree Triple Treat Invigorating Conditioner 250ml
£6.99
£27.96/L
7 stores
2chic Frizz Be Gone Shampoo
-13%
Giovanni 2chic Frizz Be Gone Shampoo 250ml
£6.99
£27.96/L
7 stores
Ultra-Sleek Shampoo
Giovanni Ultra-Sleek Shampoo 250ml
£9.99
£39.96/L
7 stores
L.A. Hold Styling Gel
-13%
Giovanni L.A. Hold Styling Gel 200ml
£6.99
£34.95/L
4 stores
2Chic Ultra-Moist Dual Action Protective Leave-In Spray
-23%
Giovanni 2Chic Ultra-Moist Dual Action Protective Leave-In Spray 118ml
£6.99
£59.24/L
6 stores
100% Pure Caster Oil
-13%
Giovanni 100% Pure Caster Oil 250ml
£6.99
£27.96/L
6 stores
Smoothing Caster Oil Shampoo
-13%
Giovanni Smoothing Caster Oil Shampoo 399ml
£9.79
£24.54/L
5 stores
Smooth as Silk Deeper Moisture Conditioner
-13%
Giovanni Smooth as Silk Deeper Moisture Conditioner 250ml
£6.99
£27.96/L
6 stores
2chic Frizz Be Gone Conditioner
-13%
Giovanni 2chic Frizz Be Gone Conditioner 250ml
£6.99
£27.96/L
6 stores
Tea Tree Triple Treat Invigorating Shampoo
-13%
Giovanni Tea Tree Triple Treat Invigorating Shampoo 250ml
£6.99
£27.96/L
5 stores
Biotin & Collagen Restoring Hair Mask
-13%
Giovanni Biotin & Collagen Restoring Hair Mask 295ml
£9.09
£10.39
5 stores
Ultra-Moist Conditioner
Giovanni Ultra-Moist Conditioner 250ml
£9.99
£39.96/L
5 stores
Frizz Be Gone Hair Serum
-13%
Giovanni Frizz Be Gone Hair Serum 81ml
£6.99
£86.30/L
4 stores
Ultra-Moist Deep Deep Moisture Hair Mask
Giovanni Ultra-Moist Deep Deep Moisture Hair Mask 144ml
£9.10
£63.19/L
4 stores
Smooth as Silk Deep Moisture Shampoo
Giovanni Smooth as Silk Deep Moisture Shampoo 60ml
£2.99
£49.83/L
3 stores
Nutrafix Hair Reconstructor
Giovanni Nutrafix Hair Reconstructor 200ml
£7.49
£37.45/L
6 stores
Smooth as Silk Deep Moisture Shampoo
-13%
Giovanni Smooth as Silk Deep Moisture Shampoo 250ml
£6.99
£27.96/L
5 stores
Root 66 Max Volume Conditioner
-13%
Giovanni Root 66 Max Volume Conditioner 250ml
£6.99
£27.96/L
5 stores
Root 66 Max Volume Shampoo
-13%
Giovanni Root 66 Max Volume Shampoo 250ml
£6.99
£27.96/L
5 stores
Smoothing Caster Oil Leave-In Conditioner
Giovanni Smoothing Caster Oil Leave-In Conditioner 340ml
£8.95
£26.32/L
5 stores
2Chic Reparing Conditioner
Giovanni 2Chic Reparing Conditioner 250ml
£9.99
£39.96/L
5 stores
Ultra Sleek Conditioner
Giovanni Ultra Sleek Conditioner 250ml
£9.99
£39.96/L
5 stores

You’ve viewed 24 out of 115 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.