• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
CAPAROL

Caparol

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Caparol from different categories. See also Caparol Black Friday offers for 2026 »
Filter
CapaSilan Scrubbable Ultra Flat Matt White
Caparol CapaSilan Scrubbable Ultra Flat Matt White
£99.99
1 store
Haftprimer 10 Litre - One Size
Caparol Haftprimer 10 Litre - One Size 10L
£149.99
£15.00/L
1 store
Haftprimer Water Based Adhesion 750ml 2.5l
Caparol Haftprimer Water Based Adhesion 750ml 2.5l 0.75L
£19.99
£26.65/L
1 store
PU Aqua Matt Water Based Topcoat 750ml
Caparol PU Aqua Matt Water Based Topcoat 750ml
£19.99
1 store
PU Aqua Satin Water Based Topcoat 750ml 2.5 Litre
Caparol PU Aqua Satin Water Based Topcoat 750ml 2.5 Litre Wood Paint
£19.99
1 store
CapaFlow Matt Enamel Interior Woodwork White
Caparol CapaFlow Matt Enamel Interior Woodwork White
£21.25
1 store
PU Satin Wood Metal Paint Colour Match
Caparol PU Satin Wood Metal Paint Colour Match
£22.99
1 store
CapaMaxx Interior Matt Paint White
Caparol CapaMaxx Interior Matt Paint White
£24.99
1 store
Muresko Masonry
Caparol Muresko Masonry Wood Paint
£29.99
1 store
Haftgrund Adhesive Wall Primer White
Caparol Haftgrund Adhesive Wall Primer White 5L
£31.99
£6.40/L
1 store
Indeko-Plus Matt Emulsion White
Caparol Indeko-Plus Matt Emulsion White 2.5L
£33.99
£13.60/L
1 store
Amphibolin Universal Paint White
Caparol Amphibolin Universal Paint White Woodstain 2.5L
£38.99
£15.60/L
1 store
CapaMaxx Interior Matt Paint White
Caparol CapaMaxx Interior Matt Paint White Wall Paint
£41.99
1 store
Muresko Masonry Paint White
Caparol Muresko Masonry Paint White Wall Paint
£42.99
1 store
Haftprimer Acrylic Based Primer White
Caparol Haftprimer Acrylic Based Primer White 2.5L
£43.99
£17.60/L
1 store
PU Matt White
Caparol PU Matt White 2.5L
£45.95
£18.38/L
1 store
CapaSilan White
Caparol CapaSilan White Wall Paint
£45.99
1 store
Indeko-Plus Matt Emulsion White
Caparol Indeko-Plus Matt Emulsion White 5L
£56.99
£11.40/L
1 store
CapaFlow Matt Enamel Interior Woodwork White
Caparol CapaFlow Matt Enamel Interior Woodwork White
£59.13
1 store
Amphibolin Universal Multi-Surface Paint White
Caparol Amphibolin Universal Multi-Surface Paint White Woodstain
£64.99
1 store
PremiumClean Interior Matt Paint White
Caparol PremiumClean Interior Matt Paint White
£67.99
1 store
CapaMaxx Interior Matt Paint White
Caparol CapaMaxx Interior Matt Paint White
£87.99
1 store
Muresko Exterior Masonry Matt Paint White
Caparol Muresko Exterior Masonry Matt Paint White
£95.99
1 store
Indeko-Plus Matt Emulsion White
Caparol Indeko-Plus Matt Emulsion White
£117.99
1 store

You’ve viewed 24 out of 25 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.