• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Cuprinol

Cuprinol

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Cuprinol from different categories. See also Cuprinol Black Friday offers for 2026 »
Filter
Garden Shades
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Urban Slate,Natural Stone 5L
£36
£7.20/L
9+ stores
5 Year Ducksback
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Silver Copse 5L
£12.99
£2.60/L
9+ stores
5 Year Ducksback
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Autumn Gold 5L
£12.99
£2.90/L
9+ stores
5 Year Ducksback
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Black 9L
£12.99
£1.44/L
9+ stores
Garden Shades
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Wild Thyme 5L
£36
£7.20/L
9+ stores
5 Year Ducksback
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Forest Green 5L
£12.99
£2.60/L
9+ stores
5 Year Ducksback
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Delicate Pine 5L
£12.99
£3.28/L
9+ stores
5 Year Ducksback
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Paint, Woodstain, Wood Protection Rich Cedar 5L
£14.49
£2.90/L
9+ stores
Garden Shades Matt Wood Treatment
Cuprinol Garden Shades Matt Wood Treatment Wood Paint Urban Slate 1L
£11.99
£12.99/L
9+ stores
5 Year Ducksback
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Forest Oak 5L
£12.99
£2.60/L
9+ stores
5 Year Ducksback
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Protection Misty Heathland 5L
£12.99
£2.60/L
9+ stores
Garden Shades
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Sage, Sunny Lime, Willow,Seagrass 1L
£11.99
£11.99/L
9+ stores
5 Year Ducksback Fence Treatment
Cuprinol 5 Year Ducksback Fence Treatment Wood Paint Harvest Brown 9L
£24
£2.67/L
5 stores
5 Year Ducksback
Cuprinol 5 Year Ducksback Wood Paint Herring Grey 5L
£12.99
£2.60/L
9+ stores
Garden Shades Urban Slate Grey
Cuprinol Garden Shades Urban Slate Grey Wood Paint, Woodstain 2.5L
£17.99
£8.00/L
9+ stores
Garden Shades
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Cream 2.5L
£17.99
£9.50/L
9+ stores
Garden Shades
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Fresh Rosemary 2.5L
£19.99
£8.00/L
9+ stores
Garden Shades Silver Birch 2.5 Litre
Cuprinol Garden Shades Silver Birch 2.5 Litre
£17.99
9+ stores
One Coat Sprayable Fence Treatment
Cuprinol One Coat Sprayable Fence Treatment Wood Paint Silver Copse 5L
£18.13
£3.63/L
7 stores
Ultimate Garden Wood Preserver
Cuprinol Ultimate Garden Wood Preserver
£35.99
9 stores
Garden Shades
Cuprinol Garden Shades Wood Paint, Wood Protection 2.5L
£17.99
£7.20/L
9+ stores
Garden Shades
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 1L
£11.99
£13.68/L
9+ stores
Garden Shades
Cuprinol Garden Shades Wood Paint Summer Damson, Heart Wood 2.5L
£17.99
£7.60/L
9+ stores
Garden Shades
Cuprinol Garden Shades Wood Paint 5L
£36
£7.20/L
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 592 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.