• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
SONETT

Sonett

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Sonett from different categories. See also Sonett Black Friday offers for 2026 »
Filter
Cleaning Sponge 2-pack
Sonett Cleaning Sponge 2-pack
£4.05
3 stores
Sensitive Hand Soap
Sonett Sensitive Hand Soap 300ml 1-pack
£4.80
£16.00/L
2 stores
Calendula Hand Soap
Sonett Calendula Hand Soap 300ml
£5.31
£17.70/L
2 stores
Decalcifier Ecological
Sonett Decalcifier Ecological 0.264gal
£5.35
£5.35/L
1 store
Laundry Liquid Sensitive
Sonett Laundry Liquid Sensitive 0.528gal
£11.05
£5.53/L
1 store
Curd Soap
Sonett Curd Soap 100g
£2.60
1 store
Galltvål
Sonett Galltvål
£3
1 store
Bio Bubbles
Sonett Bio Bubbles
£3.15
1 store
Bleach Complex and Stain Remover
Sonett Bleach Complex and Stain Remover
£3.80
1 store
Diskmaskinsalt EKO
Sonett Diskmaskinsalt EKO
£4.05
1 store
Starch Spray and Ironing Aid
Sonett Starch Spray and Ironing Aid 0.132gal
£4.25
£8.50/L
1 store
Scouring Fluid
Sonett Scouring Fluid 0.132gal
£4.45
£8.90/L
1 store
Hand Soap Rosemary
Trending
Sonett Hand Soap Rosemary 300ml
£4.80
£16.00/L
1 store
Hand Soap Citrus 300ml
Sonett Hand Soap Citrus 300ml
£4.80
1 store
Hand Soap Rose
Sonett Hand Soap Rose 300ml
£5.31
£17.70/L
1 store
Bleach Complex and Stain Remover
Sonett Bleach Complex and Stain Remover
£5.65
1 store
Olive Laundry Liquid for Wool & Silk
Sonett Olive Laundry Liquid for Wool & Silk 0.264gal
£7.40
£7.40/L
1 store
Bio Bubbles Refill 500ml
Sonett Bio Bubbles Refill 500ml
£7.79
1 store
Mask Disinfectant Dishwasher Tablet 25-pack
Sonett Mask Disinfectant Dishwasher Tablet 25-pack
£7.95
1 store
Laundry Liquid Color
Sonett Laundry Liquid Color 0.396gal
£8.55
£5.70/L
1 store
Neutral Hand Soap
Sonett Neutral Hand Soap 1000ml
£9.69
£9.69/L
1 store
Rosemary Hand Soap
Sonett Rosemary Hand Soap 1000ml
£9.69
£9.69/L
1 store
Hand Soap Citrus
Sonett Hand Soap Citrus 1000ml
£9.69
£9.69/L
1 store
Dishwasher Detergent
Sonett Dishwasher Detergent
£10.30
1 store

You’ve viewed 24 out of 35 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.