• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
FOLIGAIN

Foligain

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Foligain from different categories. See also Foligain Black Friday offers for 2026 »
Filter
Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment
Foligain Minoxidil 5% Hair Regrowth Treatment 59ml
£10.75
£182.20/L
1 store
Minoxidil 5% 60ml 3pcs Liquid Hair Regrowth Treatment
Foligain Minoxidil 5% 60ml 3pcs Liquid Hair Regrowth Treatment
£31.71
2 stores
minoxidil 5% hair regrowth treatment
Foligain minoxidil 5% hair regrowth treatment 180ml
£44.34
£246.33/L
1 store
Advanced Hair Regrowth Treatment Foam for Men
Foligain Advanced Hair Regrowth Treatment Foam for Men
£33.23
2 stores
Stimulating Hair Shampoo for Thinning Hair for Men with 2% Trioxidil
Foligain Stimulating Hair Shampoo for Thinning Hair for Men with 2% Trioxidil 236ml
£21.07
£89.28/L
5 stores
minoxidil 2% hair regrowth treatment
Trending
Foligain minoxidil 2% hair regrowth treatment
£44.34
1 store
for Women with 10% Trioxidil For Thinning Hair
Foligain for Women with 10% Trioxidil For Thinning Hair
£33.39
3 stores
Foligain Triple Action Complete Formula for Thinning Hair
Foligain Triple Action Complete Formula for Thinning Hair
£24.59
4 stores
Stimulating Hair Shampoo for Thinning Hair with 2% Trioxidil
Foligain Stimulating Hair Shampoo for Thinning Hair with 2% Trioxidil 236ml
£23.95
£101.48/L
3 stores
Stimulating Hair Conditioner for Thinning Hair with 2% Trioxidil
Foligain Stimulating Hair Conditioner for Thinning Hair with 2% Trioxidil 236ml
£31.03
£131.48/L
2 stores
Hair & Scalp Roller 0.25 Titanium Needles
Foligain Hair & Scalp Roller 0.25 Titanium Needles
£17.59
3 stores
Triple Action Conditioner for thinning hair R for Men with 2% Trioxidil
Foligain Triple Action Conditioner for thinning hair R for Men with 2% Trioxidil 236ml
£21.07
£89.28/L
3 stores
Triple Action Shampoo For Thinning Hair For Men with 2% Trioxidil
Foligain Triple Action Shampoo For Thinning Hair For Men with 2% Trioxidil 473ml
£44.30
£93.66/L
2 stores
Color Rescue Supplement for Graying Hair
Foligain Color Rescue Supplement for Graying Hair 120 pcs
£44.99
1 store
Color Rescue Supplement for Graying Hair
Foligain Color Rescue Supplement for Graying Hair 60 pcs
£36.99
1 store
Anti-hair loss shampoo for 473 ml.
Foligain Anti-hair loss shampoo for 473 ml. 473ml
£44.30
£93.66/L
1 store
Anti-hair loss conditioner for 473 ml.
Foligain Anti-hair loss conditioner for 473 ml. 473ml
£44.30
£93.66/L
1 store
Minoxidil 2% Hair Regrowth Foam Three x 60 ML 2.0 FL OZ Bottles 3 Month Supply
Trending
Foligain Minoxidil 2% Hair Regrowth Foam Three x 60 ML 2.0 FL OZ Bottles 3 Month Supply
£29.05
1 store
MINOXIDIL 2% ADVANCED HAIR REGROWTH SHAMPOO with 2% Trioxidil® 8oz 240ml
Foligain MINOXIDIL 2% ADVANCED HAIR REGROWTH SHAMPOO with 2% Trioxidil® 8oz 240ml
£31.91
£140.70/kg
1 store
Stimulating Supplement For Thining Hair
Foligain Stimulating Supplement For Thining Hair 60 pcs
£39.99
1 store
Anti-hair loss conditioner for 473 ml.
Foligain Anti-hair loss conditioner for 473 ml.
£44.30
£93.66/L
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.