• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
KILROCK

Kilrock

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Kilrock from different categories. See also Kilrock Black Friday offers for 2026 »
Filter
BKFSPRAY Bar Keepers Friend Power Spray Cleaner 500ml Trigger
Kilrock BKFSPRAY Bar Keepers Friend Power Spray Cleaner 500ml Trigger
£2.99
£5.98/L
8 stores
Bar Keepers Friend Original Powder Stain Remover
Kilrock Bar Keepers Friend Original Powder Stain Remover
£1.99
6 stores
Big K
Kilrock Big K 0.106gal
£2.19
£5.48/L
5 stores
Mould Spray Cleaner
Kilrock Mould Spray Cleaner 0.132gal
£2.49
£4.98/L
5 stores
Gel Limescale Remover
Kilrock Gel Limescale Remover 0.053gal 5.4fl oz
£2.79
£17.44/L
6 stores
Mould Algae Remover 5L Destroys Mould in Damp Places
Kilrock Mould Algae Remover 5L Destroys Mould in Damp Places
£14
£2.80/L
4 stores
Damp Clear Active Mould Remover Foaming Spray 500ml
Kilrock Damp Clear Active Mould Remover Foaming Spray 500ml 0.13gal
£3.99
£7.98/L
6 stores
Pro Patio, Driveway & Masonry Cleaner 5L
Kilrock Pro Patio, Driveway & Masonry Cleaner 5L
£14
4 stores
Multi-Surface Cleaner 750ml
Kilrock Multi-Surface Cleaner 750ml
£7.49
4 stores
Large Appliance Cleaner
Kilrock Large Appliance Cleaner
£7.88
4 stores
Fast Acting Oven Cleaner 500ml
Trending
Kilrock Fast Acting Oven Cleaner 500ml
£8.28
4 stores
Rhino Drain Unblocker 1L
Kilrock Rhino Drain Unblocker 1L 0.264gal 33.8fl oz
£6.99
£9.05/L
4 stores
K Descaler
Kilrock K Descaler 0.066gal
£5.18
£20.72/L
3 stores
Ultra Foam Toilet Bathroom Spray 750ml Floral Fresh
Kilrock Ultra Foam Toilet Bathroom Spray 750ml Floral Fresh 750fl oz
£2.99
£11.72/L
3 stores
Mould Remover Spray 500 ml Pack of 3
Kilrock Mould Remover Spray 500 ml Pack of 3
£11.99
2 stores
Wood, Deck & Fence Cleaner by KilrockPRO
Trending
Kilrock Wood, Deck & Fence Cleaner by KilrockPRO
£12
2 stores
Pro Mould Mildew Remover Set One Size
Kilrock Pro Mould Mildew Remover Set One Size
£20
2 stores
Damp Clear Moisture Absorber Trap 2x500g
Kilrock Damp Clear Moisture Absorber Trap 2x500g
£10.71
2 stores
Big K Multipurpose Descaler 400ml
Trending
Kilrock Big K Multipurpose Descaler 400ml
£6.89
1 store
Blast Away Mould Spray 500 Ml
Kilrock Blast Away Mould Spray 500 Ml 16.9fl oz
£7.99
£15.98/L
1 store
KilrockPRO Drain Maintain 1L
Kilrock KilrockPRO Drain Maintain 1L
£8
1 store
PRO Rhino Multi-Purpose Kitchen Drain Unblocker 1L White
Kilrock PRO Rhino Multi-Purpose Kitchen Drain Unblocker 1L White
£9
£9.00/L
1 store
Service Pro Coffee Machine Cleaner 400ml
Kilrock Service Pro Coffee Machine Cleaner 400ml
£10.23
1 store
Mega-K Multi-Purpose Descaler 1 Litre
Kilrock Mega-K Multi-Purpose Descaler 1 Litre
£10.81
1 store

You’ve viewed 24 out of 33 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.