• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
HG

HG

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from HG from different categories. See also current HG offers and prices »
Filter
Mould Spray
HG Mould Spray 16.9fl oz
£5.38
£10.76/L
9+ stores
Super Powerful Toilet Cleaner
HG Super Powerful Toilet Cleaner 0.132gal
£6.14
£12.28/L
7 stores
Oven, Grill & Barbecue Cleaner
HG Oven, Grill & Barbecue Cleaner 0.132gal
£6.40
£12.80/L
9+ stores
Grease Away
HG Grease Away 0.132gal
£3.49
£6.98/L
9+ stores
Glass & Mirror Spray
HG Glass & Mirror Spray 0.132gal
£3.15
£6.30/L
9 stores
Bathroom Grout Cleaner
HG Bathroom Grout Cleaner 16.9fl oz
£4.47
£8.94/L
9+ stores
UPVC Powerful Cleaner
HG UPVC Powerful Cleaner 0.132gal
£5.52
£11.04/L
9+ stores
Product 95 Carpet & Upholstery Cleaner
HG Product 95 Carpet & Upholstery Cleaner 0.264gal
£7.35
£7.35/L
9+ stores
Limescale Remover
HG Limescale Remover 0.132gal
£4.51
£9.02/L
7 stores
Bath Shine Bathroom Cleaner
Trending
HG Bath Shine Bathroom Cleaner 0.132gal
£4.78
£9.56/L
6 stores
Natural Stone Kitchen Cleaner
HG Natural Stone Kitchen Cleaner 0.132gal
£3.49
£9.00/L
9 stores
Hob Thorough Cleaner
HG Hob Thorough Cleaner 0.066gal
£5.03
£20.12/L
8 stores
Brill Descaler
HG Brill Descaler 0.132gal
£5
£10.00/L
9+ stores
Stove Glass Cleaner
HG Stove Glass Cleaner 0.132gal
£6.90
£13.80/L
8 stores
Tile Cleaner
Trending
HG Tile Cleaner 0.264gal
£6.49
£6.49/L
8 stores
Duo Unblocker
HG Duo Unblocker 0.132gal
£12.17
9 stores
Hygienic Fridge Cleaner
HG Hygienic Fridge Cleaner 0.132gal
£3.25
£6.50/L
7 stores
Shower & Washbasin Spray
HG Shower & Washbasin Spray 0.132gal
£3.22
£6.44/L
6 stores
Window Cleaner
HG Window Cleaner 0.132gal
£4.21
£9.62/L
9 stores
79 Vinyl Linoleum Gloss Coat Remover
HG 79 Vinyl Linoleum Gloss Coat Remover
£6.79
4 stores
Grout Cleaner
HG Grout Cleaner 0.132gal
£4.88
£9.76/L
7 stores
Furniture Restorer Dark Wood
HG Furniture Restorer Dark Wood
£6.90
7 stores
Deep Cleaner for Leather
HG Deep Cleaner for Leather 0.079gal
£7.12
£23.73/L
4 stores
Hagesan Liquid Drain Unblocker 1L
HG Hagesan Liquid Drain Unblocker 1L 0.26gal
£5.50
£5.50/L
3 stores

You’ve viewed 24 out of 297 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.