• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
IZOD

Izod

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Izod from different categories. See also Izod Black Friday offers for 2026 »
Filter
White Eau De Toilette + Body Spray Gift set
Izod White Eau De Toilette + Body Spray Gift set
£4.99
9 stores
Legacy EdT 100ml + EdT 15ml + Deo Spray 200ml
Izod Legacy EdT 100ml + EdT 15ml + Deo Spray 200ml
£8.85
9 stores
Red Eau De Toilette + Body Spray Gift Set
Izod Red Eau De Toilette + Body Spray Gift Set
£4.40
8 stores
Blue Eau De Toilette + Body Spray Gift Set
Izod Blue Eau De Toilette + Body Spray Gift Set
£4.99
8 stores
Green Eau De Toilette + Body Spray Gift Set
Izod Green Eau De Toilette + Body Spray Gift Set
£4.99
8 stores
Legacy Duo Gift Set 2 x 100ml
Izod Legacy Duo Gift Set 2 x 100ml
£14.97
8 stores
Men EdT
Izod Men EdT 100ml
£9.73
£97.30/L
7 stores
Legacy Red Eau De Toilette 100ml
Izod Legacy Red Eau De Toilette 100ml 100ml
£10.26
£102.60/L
6 stores
Legacy Coffret Original Eau de Toilette 15ml 4 Piece
Izod Legacy Coffret Original Eau de Toilette 15ml 4 Piece
£11.39
6 stores
Legacy Blue Eau De Toilette 100ml
Izod Legacy Blue Eau De Toilette 100ml 100ml
£10.26
£102.60/L
5 stores
Legacy White Eau De Toilette 100ml
Izod Legacy White Eau De Toilette 100ml 100ml
£10.26
£102.60/L
5 stores
Classic Breeze Eau De Toilette 100ml
Izod Classic Breeze Eau De Toilette 100ml 100ml
£10.26
£102.60/L
5 stores
Legacy Green Eau De Toilette 100ml
Izod Legacy Green Eau De Toilette 100ml 100ml
£10.29
£102.90/L
5 stores
Green Gift Set 15ml EDT 200ml Body Spray
Izod Green Gift Set 15ml EDT 200ml Body Spray
£7.79
3 stores
Blue 2 Piece Gift Set
Izod Blue 2 Piece Gift Set
£7.79
2 stores
Resin Bathroom Essentials White
Izod Resin Bathroom Essentials White
£28.23
2 stores
White Eau De Toilette 15ml Gift Set
Izod White Eau De Toilette 15ml Gift Set
£7.86
1 store
Red Eau De Toilette 15ml Gift Set
Izod Red Eau De Toilette 15ml Gift Set
£7.86
1 store
Blue Eau De Toilette 15ml Gift Set
Izod Blue Eau De Toilette 15ml Gift Set
£7.86
1 store
Mens Red 2 Piece Gift Set 15ml Body Spray
Izod Mens Red 2 Piece Gift Set 15ml Body Spray
£10.86
1 store
Mens White 2 Piece Gift Set 15ml Body Spray
Izod Mens White 2 Piece Gift Set 15ml Body Spray
£10.86
1 store
Womens Faux Fur Slide Buckle Slippers - Gray
Izod Womens Faux Fur Slide Buckle Slippers - Gray
£12.07
1 store
Legacy Eau de Toilette Blue
Izod Legacy Eau de Toilette Blue 100ml
£13.10
£131.00/L
1 store
Eau de Toilette Spray
Izod Eau de Toilette Spray 100ml
£13.29
£132.90/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 42 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.