• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
DEPOT

Depot

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Depot from different categories. See also Depot Black Friday offers for 2026 »
Filter
Amata Tufted Red Rug Rectangle 120 x 160 cm
Depot Amata Tufted Red Rug Rectangle 120 x 160 cm Red
£114.90
9+ stores
Jaipur Jute Rug Rectangular 80 x 150 cm Ivory White
Depot Jaipur Jute Rug Rectangular 80 x 150 cm Ivory White White
£62.90
8 stores
Teppich Sylla 80 x 200 cm Indigoblau/Rot
Depot Teppich Sylla 80 x 200 cm Indigoblau/Rot Red
£99.99
7 stores
Hanse Home Orient Rug Rectangle 160 x 235 cm
Depot Hanse Home Orient Rug Rectangle 160 x 235 cm Blue, Beige cm
£114.90
7 stores
Sylla Tufted Indigo Blue Rug 160cm W x 160cm L
Depot Sylla Tufted Indigo Blue Rug 160cm W x 160cm L Blue cm
£141.99
7 stores
Sylla Tufted Brick Red Rug Rectangle 200 x 290 cm
Depot Sylla Tufted Brick Red Rug Rectangle 200 x 290 cm Red
£255.97
6 stores
Biri Flatweave Grey Rug 240 x 340 cm
Depot Biri Flatweave Grey Rug 240 x 340 cm Grey
£302.90
6 stores
Geometric Machine Woven Indoor Rug Rectangle 240 x 340 cm
Depot Geometric Machine Woven Indoor Rug Rectangle 240 x 340 cm Beige
£630.90
5 stores
No. 801 Daily Skin Cleanser
Depot No. 801 Daily Skin Cleanser 200ml
£13.75
£68.75/L
3 stores
No. 601 Gentle Body Wash Fresh Black Pepper
Depot No. 601 Gentle Body Wash Fresh Black Pepper 250ml
£15.75
£63.00/L
3 stores
Hyaluronic Acid Hydrating Day Cream 5 ml
Depot Hyaluronic Acid Hydrating Day Cream 5 ml 5ml
£7.64
£1,528.00/L
1 store
No. 607 Sport Refreshing Body Spray
Depot No. 607 Sport Refreshing Body Spray 200ml
£11.50
£57.50/L
4 stores
No. 408 Moisturizing After Shave Balm 100ml
Depot No. 408 Moisturizing After Shave Balm 100ml
£13.75
£137.50/L
4 stores
No.410 Post-Shave Stick 5g
-28%
Depot No.410 Post-Shave Stick 5g
£8.25
£11.50
3 stores
No. 404 Shaving Soap For Brush 125 ml
Depot No. 404 Shaving Soap For Brush 125 ml
£9
£2.54/kg
3 stores
No.804 Multi-Action Eye Contour
Depot No.804 Multi-Action Eye Contour 20ml
£10.25
£512.50/L
3 stores
No. 601 Gentle Body Wash Dark Tea
Depot No. 601 Gentle Body Wash Dark Tea 250ml
£11.25
£45.00/L
3 stores
No.802 Exfoliating Skin Cleanser
Depot No.802 Exfoliating Skin Cleanser 100ml
£13
£130.00/L
3 stores
No. 314 Shiny Hair Wax hair styling wax
Depot No. 314 Shiny Hair Wax hair styling wax 75ml
£13.50
£180.00/L
3 stores
 No. 505 Conditioning Beard Oil Mysterious Vanilia
Depot No. 505 Conditioning Beard Oil Mysterious Vanilia
£12.50
£416.67/L
2 stores
No. 411 Shaving Foam 300 ml
Depot No. 411 Shaving Foam 300 ml
£16.14
£53.80/L
2 stores
No.102 Anti-Dandruff & Sebum Control Shampoo
Trending
Depot No.102 Anti-Dandruff & Sebum Control Shampoo 250ml
£12.75
£51.00/L
2 stores
No. 402 Pre & Post Shave Emollient 100 ml
Depot No. 402 Pre & Post Shave Emollient 100 ml
£12.25
£122.50/L
4 stores
No. 501 Moisturizing & Clarifying Beard Shampoo
-16%
Depot No. 501 Moisturizing & Clarifying Beard Shampoo 250ml
£10.25
£41.00/L
3 stores

You’ve viewed 24 out of 142 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

²

Borrowing more than you can afford, or paying late, may make it harder to get credit in the future. Credit subject to status. A downpayment of 10% or higher may be required. Financing has a representative 21.9% APR (fixed). Representative example based on a loan amount of £1200 repayable over 6 months at an interest rate of 21.9% p.a. (Fixed). 5 monthly payments of £211.81 and last payment of £210.37. Total amount payable of £1,269.42. Total charge for credit £69.42. Minimum and maximum purchase amount £250 - £10,000. Lender: Klarna Financial Services UK Limited (nr 14290857). T&Cs and late fees apply

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

²

Borrowing more than you can afford, or paying late, may make it harder to get credit in the future. Credit subject to status. A downpayment of 10% or higher may be required. Financing has a representative 21.9% APR (fixed). Representative example based on a loan amount of £1200 repayable over 6 months at an interest rate of 21.9% p.a. (Fixed). 5 monthly payments of £211.81 and last payment of £210.37. Total amount payable of £1,269.42. Total charge for credit £69.42. Minimum and maximum purchase amount £250 - £10,000. Lender: Klarna Financial Services UK Limited (nr 14290857). T&Cs and late fees apply

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.