• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
ORGANIC SHOP

Organic Shop

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Organic Shop from different categories. See also Organic Shop Black Friday offers for 2026 »
Filter
Hydrating Body Scrub Coconut & Sugar
Organic Shop Hydrating Body Scrub Coconut & Sugar
£3.45
5 stores
Belgian Chocolate Body Scrub
-24%
Organic Shop Belgian Chocolate Body Scrub 250ml
£2.90
£11.60/L
4 stores
Honey Cinnamon Body Scrub
-10%
Organic Shop Honey Cinnamon Body Scrub 250ml
£3.60
£14.40/L
3 stores
Bourbon Vanilla Body Mousse
-10%
Organic Shop Bourbon Vanilla Body Mousse 250ml
£2.79
£11.16/L
4 stores
Brazilian Coffee Body Scrub
Organic Shop Brazilian Coffee Body Scrub 250ml
£3.24
£12.96/L
4 stores
Kenyan Mango Body Scrub
Organic Shop Kenyan Mango Body Scrub 250ml
£3.45
£13.80/L
4 stores
Pink Beachin Vibrant Glow Body Scrub
-10%
Organic Shop Pink Beachin Vibrant Glow Body Scrub 300ml
£5.76
£19.20/L
2 stores
Pearl Rose Body Polish
Organic Shop Pearl Rose Body Polish 250ml
£3.45
£13.80/L
4 stores
Hand & Nail Cream-Balm Cherry & Lotus
-10%
Organic Shop Hand & Nail Cream-Balm Cherry & Lotus 75ml
£1.80
£24.00/L
3 stores
Pink Lychee Body Cream
-18%
Organic Shop Pink Lychee Body Cream 250ml
£2.70
£10.80/L
3 stores
Japanese Camellia Body Cream
Organic Shop Japanese Camellia Body Cream 250ml
£3.10
£12.40/L
3 stores
Anti-puffiness Eye Cream 30 ml
Organic Shop Anti-puffiness Eye Cream 30 ml
£4.49
3 stores
Sculpting Body Scrub Tropical Mix
-11%
Organic Shop Sculpting Body Scrub Tropical Mix 450ml
£5.94
£13.20/L
3 stores
Body Desserts Caramel Cappuccino Firming Body Cream
Organic Shop Body Desserts Caramel Cappuccino Firming Body Cream 450ml
£6.60
£14.67/L
3 stores
Instant Renewal Body Scrub Mango Sugar Sorbet
Organic Shop Instant Renewal Body Scrub Mango Sugar Sorbet 450ml
£6.84
£15.20/L
3 stores
Pina Colada Body Scrub Pineapple & Coconut 250ml
Trending
Organic Shop Pina Colada Body Scrub Pineapple & Coconut 250ml 250ml
£3.20
£12.80/L
2 stores
Sicilian Orange Body Scrub
Organic Shop Sicilian Orange Body Scrub 250ml
£3.60
£14.40/L
3 stores
moisturising face serum for
Organic Shop moisturising face serum for 30ml
£4.49
£215.67/L
3 stores
Matcha Mojito Body Scrub Matcha & Lime
Trending
Organic Shop Matcha Mojito Body Scrub Matcha & Lime 250ml
£3.10
£12.40/L
2 stores
Planeta Organica Strawberry Vacation Gentle Moisturising Body Lotion
-55%
Organic Shop Planeta Organica Strawberry Vacation Gentle Moisturising Body Lotion 250ml
£3.15
£12.60/L
2 stores
Ultra Smooth Pistachio Fudge Body Scrub 250ml
Organic Shop Ultra Smooth Pistachio Fudge Body Scrub 250ml 250ml
£3.24
£12.96/L
2 stores
Provence Lemongrass Body Scrub
Organic Shop Provence Lemongrass Body Scrub 250ml
£3.40
£13.60/L
2 stores
micellar cleansing milk for skin types aloe
Organic Shop micellar cleansing milk for skin types aloe 150ml
£4.49
£29.93/L
2 stores
deep hydration face mask for all skin types aloe
Organic Shop deep hydration face mask for all skin types aloe 75ml
£4.49
2 stores

You’ve viewed 24 out of 101 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.