• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
OUAI

OUAI

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from OUAI from different categories. See also OUAI Black Friday offers for 2026 »
Filter
Detox Shampoo
OUAI Detox Shampoo 300ml
£24
£80.00/L
9+ stores
St. Barts Hair & Body Mist
Trending
OUAI St. Barts Hair & Body Mist 97ml
£20.80
£214.43/L
9+ stores
Curl Crème
OUAI Curl Crème 236ml
£22.40
£94.92/L
9+ stores
Fine Hair Shampoo
OUAI Fine Hair Shampoo 300ml
£21.99
£73.30/L
9+ stores
Fine to Medium Hair Treatment Masque
OUAI Fine to Medium Hair Treatment Masque 236ml
£27.20
£115.25/L
9+ stores
Fine Hair Conditioner
OUAI Fine Hair Conditioner 300ml
£21.99
£73.30/L
9+ stores
Medium Hair Shampoo
OUAI Medium Hair Shampoo 300ml
£22.40
£74.67/L
9+ stores
Thick Hair Shampoo
OUAI Thick Hair Shampoo 300ml
£22.40
£74.67/L
9+ stores
Medium Hair Conditioner
OUAI Medium Hair Conditioner 300ml
£22.40
£74.67/L
9+ stores
Scalp Serum
OUAI Scalp Serum 60ml
£40
£666.67/L
9+ stores
Leave In Conditioner 177ml Full Size
-20%
OUAI Leave In Conditioner 177ml Full Size 177ml
£22.40
£126.55/L
9 stores
Anti Frizz Creme 89 Ml
-20%
OUAI Anti Frizz Creme 89 Ml 89ml
£9.60
£107.87/L
9+ stores
Fine Shampoo Travel Size 89ml
OUAI Fine Shampoo Travel Size 89ml
£11.20
9+ stores
Travel Detox Shampoo 89 ml
OUAI Travel Detox Shampoo 89 ml 89ml
£11.20
£125.84/L
9 stores
Wanna Get A-Ouai Travel Kit No Colour
-28%
OUAI Wanna Get A-Ouai Travel Kit No Colour
£23.10
£32
7 stores
Scalp & Body Scrub 250g
OUAI Scalp & Body Scrub 250g
£29.99
9+ stores
Hair Oil
OUAI Hair Oil 45ml
£22.40
£497.78/L
9+ stores
St. Barts Body Crème 212g
-14%
OUAI St. Barts Body Crème 212g
£28.80
£135.45/kg
9+ stores
Thick Hair Conditioner
OUAI Thick Hair Conditioner 300ml
£26.90
£89.67/L
9+ stores
Fine Conditioner Travel Size 89ml
OUAI Fine Conditioner Travel Size 89ml
£11.20
£4.45/kg
9+ stores
Ibiza Hair Body Fragrance Mist 97ml
OUAI Ibiza Hair Body Fragrance Mist 97ml 97ml
£26
£268.04/L
7 stores
St. Barts Body Cleanser
-17%
OUAI St. Barts Body Cleanser 300ml
£20.80
£69.33/L
9+ stores
Thick Hair Treatment Masque
OUAI Thick Hair Treatment Masque 236ml
£27.20
£115.25/L
9+ stores
Hair Oil
OUAI Hair Oil 13ml
£16
£1,230.77/L
9+ stores

You’ve viewed 24 out of 191 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.