• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
TADÉ

Tadé

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Tadé from different categories. See also Tadé Black Friday offers for 2026 »
Filter
Savonnette de Marseille 100g
Tadé Savonnette de Marseille 100g 100g
£4.90
1 store
Aleppo-Seife Fleur De Coton 100 G
Tadé Aleppo-Seife Fleur De Coton 100 G
£5.20
1 store
Tadé Marseille Soap Cotton 100
Tadé Tadé Marseille Soap Cotton 100
£7.10
1 store
Aleppo Soap Orange Blossom 500 ml
Tadé Aleppo Soap Orange Blossom 500 ml 500ml
£10.50
£21.00/L
1 store
Aleppo Rose Flower Soap 500 ml
Tadé Aleppo Rose Flower Soap 500 ml 500ml
£10.60
£21.20/L
1 store
Lemon Blossom Liquid Soap 500 ml
Tadé Lemon Blossom Liquid Soap 500 ml 500ml
£10.90
£21.80/L
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.