• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
NEAT

Neat

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Neat from different categories. See also Neat Black Friday offers for 2026 »
Filter
Neat Foaming Hand Wash Concentrated Refill 30Ml Green Tea & Bergamot
-17%
Neat Neat Foaming Hand Wash Concentrated Refill 30Ml Green Tea & Bergamot
£2.50
£3
6 stores
King Bee II Wired Microphone Black
Neat King Bee II Wired Microphone Black
£24.99
1 store
Vegan Sweets with Low Sugar 50g Packs
Neat Vegan Sweets with Low Sugar 50g Packs
£1.99
3 stores
Sweets Low Sugar Plant Based 50g
Neat Sweets Low Sugar Plant Based 50g
£1.99
3 stores
The Damned Neat Neat T-Shirt - White
Neat The Damned Neat Neat T-Shirt - White
£16.99
3 stores
VESA Screen Mount Kit
Neat VESA Screen Mount Kit
£84
3 stores
Bar BYOD Video Conferencing System - Grey
Neat Bar BYOD Video Conferencing System - Grey
£593.49
2 stores
Bumblebee II
Neat Bumblebee II
£24.99
1 store
Foaming Washing Up Spray 30 ml
Neat Foaming Washing Up Spray 30 ml
£2.50
2 stores
Foaming Hand Wash Starter Pack Refill
Neat Foaming Hand Wash Starter Pack Refill 300ml
£3
£10.00/L
2 stores
Neats Nipple Covers for Women - Reusable & Hypoallergenic Sticky Silicone Pasties
-15%
Neat Neats Nipple Covers for Women - Reusable & Hypoallergenic Sticky Silicone Pasties
£16.99
£19.99
2 stores
Large Plastic Bin with Metal Handle 1 Pack
Neat Large Plastic Bin with Metal Handle 1 Pack
£23.99
2 stores
Worker Bee Ii Cardioid Condenser Microphone Black
Neat Worker Bee Ii Cardioid Condenser Microphone Black
£26.95
2 stores
Board Pro Wall Mount
Neat Board Pro Wall Mount
£319.07
2 stores
Pad
Neat Pad
£761.49
2 stores
Board Pro Adaptive Mount
Neat Board Pro Adaptive Mount
£1,205.99
2 stores
Foaming Hand Wash Mango Fig Refill
Neat Foaming Hand Wash Mango Fig Refill
£4.43
1 store
Foaming Body Wash Concentrated Refill 50Ml
Neat Foaming Body Wash Concentrated Refill 50Ml 500ml
£4.99
£9.98/L
1 store
Foaming Body Wash Coconut & Vanilla Bean Concentrated Refill 50Ml
Neat Foaming Body Wash Coconut & Vanilla Bean Concentrated Refill 50Ml
£4.99
1 store
Foaming Body Wash Starter Pack 50 Ml
-10%
Neat Foaming Body Wash Starter Pack 50 Ml
£8.99
£9.99
1 store
Foaming Body Wash Hibiscus And Acai Berry Starter Pack 50 Ml
-10%
Neat Foaming Body Wash Hibiscus And Acai Berry Starter Pack 50 Ml 500ml
£8.99
£17.98/L
1 store
Skyline Directional Cardioid USB Desktop Condenser
Neat Skyline Directional Cardioid USB Desktop Condenser
£13.22
1 store
Nipple Covers Reusable Hypoallergenic Silicone Pasties - Champagne
-15%
Neat Nipple Covers Reusable Hypoallergenic Silicone Pasties - Champagne
£16.99
£19.99
1 store
Nipple Covers for Women Reusable Hypoallergenic Silicone Pasties - Champagne
-15%
Neat Nipple Covers for Women Reusable Hypoallergenic Silicone Pasties - Champagne
£16.99
£19.99
1 store

You’ve viewed 24 out of 48 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.