• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
DUCK

Duck

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Duck from different categories. See also Duck Black Friday offers for 2026 »
Filter
Fresh Disc Holder Lime Pack of 6
Duck Fresh Disc Holder Lime Pack of 6
£1.99
6 stores
Fresh Disc Refill Marin
Duck Fresh Disc Refill Marin
£4.75
£65.97/L
3 stores
Fresh Discs Blue Toilet Cleaner Refill 36ml 2 Pack
Duck Fresh Discs Blue Toilet Cleaner Refill 36ml 2 Pack
£2.49
3 stores
Toilet Cleaner Deep Action Gel Pine
Trending
Duck Toilet Cleaner Deep Action Gel Pine 25.361fl oz
£2.60
£3.47/L
3 stores
Deep Action Gel Eucalyptus Lavender 750ml
Duck Deep Action Gel Eucalyptus Lavender 750ml 750fl oz
£1.50
£2.00/L
2 stores
Active Clean Toilet Rim Block - Pine / 2
Duck Active Clean Toilet Rim Block - Pine / 2
£2.50
2 stores
Fresh Discs Toilet Cleaner Refill Eucalyptus Lavender 2 x 36 ml
Trending
Duck Fresh Discs Toilet Cleaner Refill Eucalyptus Lavender 2 x 36 ml
£5
£138.89/L
2 stores
5in1 Toilet Cleaner Citrus Fragrance
Duck 5in1 Toilet Cleaner Citrus Fragrance 25.361fl oz
£6.51
£8.68/L
2 stores
Toilet Fresh Strips Lime 3 Count Pack of 10
Duck Toilet Fresh Strips Lime 3 Count Pack of 10
£15.84
2 stores
Duck Deep Action Gel Toilet Cleaner Liquid 8 x 750 ml
Duck Duck Deep Action Gel Toilet Cleaner Liquid 8 x 750 ml
£22.96
2 stores
Deep Action Toilet Cleaner Liquid Watermelon Whirlwind 750ml
Duck Deep Action Toilet Cleaner Liquid Watermelon Whirlwind 750ml
£1.50
1 store
Colouring Toilet Rim Block 36g
Duck Colouring Toilet Rim Block 36g
£1.93
1 store
Colouring Toilet Rim Block 36g
Duck Colouring Toilet Rim Block 36g
£1.94
1 store
Colouring Toilet Rim Block Duo 36g x 2
Duck Colouring Toilet Rim Block Duo 36g x 2
£2.07
1 store
Colouring Toilet Rim Block Duo 36g x 2
Duck Colouring Toilet Rim Block Duo 36g x 2
£2.08
1 store
Duck Deep Action Gel Toilet Cleaner 750ml Pine Forest
Duck Duck Deep Action Gel Toilet Cleaner 750ml Pine Forest
£2.40
1 store
Toilet Deep Action Gel Liquid Cleaner 750ml
Duck Toilet Deep Action Gel Liquid Cleaner 750ml 750fl oz
£3.80
£0.18/kg
1 store
Mint Mission Toilet Gel Refill 2 x 36 ml
Duck Mint Mission Toilet Gel Refill 2 x 36 ml
£5
1 store
Watermelon Whirlwind Toilet Gel Refill 2 x 36 ml
Duck Watermelon Whirlwind Toilet Gel Refill 2 x 36 ml
£5
£138.89/L
1 store
Pine Toilet Cleaner
Duck Pine Toilet Cleaner 0.211gal
£9.48
£11.85/L
1 store
5 in1 Marine
Duck 5 in1 Marine 0.211gal
£10
£12.50/L
1 store
Duck Fresh Discs Toilet Cleaner Starter Kit
Duck Duck Fresh Discs Toilet Cleaner Starter Kit
£10.24
1 store
Duck Fresh Discs Toilet Cleaner Refill Twin Pack Pack of 3
Duck Duck Fresh Discs Toilet Cleaner Refill Twin Pack Pack of 3
£12.99
1 store
Fresh Discs Toilet Cleaner Refill Twin Pack Pack of 2
Duck Fresh Discs Toilet Cleaner Refill Twin Pack Pack of 2
£13.37
1 store

You’ve viewed 24 out of 62 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.