• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
TONTARELLI

Tontarelli

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Tontarelli from different categories. See also Tontarelli Black Friday offers for 2026 »
Filter
Black Swing Bin 50L Wilko
Tontarelli Black Swing Bin 50L Wilko
£9.99
£0.20/L
3 stores
Moda Black Recycling Bin 40L
Tontarelli Moda Black Recycling Bin 40L
£12.50
£0.31/L
4 stores
Black Swing Bin 25L
Tontarelli Black Swing Bin 25L
£7.99
3 stores
Cream Swing Bin 25L
Tontarelli Cream Swing Bin 25L
£7.99
3 stores
Cream Swing Bin 50L
Trending
Tontarelli Cream Swing Bin 50L
£9.99
3 stores
Linea 4 Drawer Tower White
Trending
Tontarelli Linea 4 Drawer Tower White Storage Cabinet
£24.99
3 stores
Platinum Swing and Lift Bin 45L
Trending
Tontarelli Platinum Swing and Lift Bin 45L
£13.99
2 stores
Grey Bucket 10L
Tontarelli Grey Bucket 10L
£1.99
3 stores
Black Swing Bin 9L
Tontarelli Black Swing Bin 9L
£4.99
3 stores
Elegance Touch Top Bin Charcoal
Tontarelli Elegance Touch Top Bin Charcoal
£17.99
3 stores
Clear 60L Large Plastic with Lid
Tontarelli Clear 60L Large Plastic with Lid Storage Box
£10
2 stores
45L All Pink Touch Top Bin
Tontarelli 45L All Pink Touch Top Bin
£15.99
2 stores
Moda (47109)
Trending
Tontarelli Moda (47109)
£18.50
2 stores
Moda Platinum Effect Plastic Bin 45L
Tontarelli Moda Platinum Effect Plastic Bin 45L
£18.50
2 stores
Black 80L Stackable Wheeled Storage Box With Lid
Tontarelli Black 80L Stackable Wheeled Storage Box With Lid Storage Box
£19.50
2 stores
4 Drawer Tower Black
Tontarelli 4 Drawer Tower Black Storage Cabinet
£21.94
2 stores
Clear Black 80L Plastic 4 Drawer Tower Unit
Tontarelli Clear Black 80L Plastic 4 Drawer Tower Unit Storage Cabinet
£22
2 stores
45L Rectangular Swing Lift Bin
Trending
Tontarelli 45L Rectangular Swing Lift Bin
£22.99
1 store
50L Touch Top Bin Black
Trending
Tontarelli 50L Touch Top Bin Black 13.21gal
£13.99
£0.28/L
1 store
45L Blue Touch Top Bin
Tontarelli 45L Blue Touch Top Bin
£15.99
1 store
50L Touch Top Bin - Grey /Black
Tontarelli 50L Touch Top Bin - Grey /Black 13.21gal
£15.99
£0.32/L
1 store
Moda Standard Black Plastic Pedal 45L
Tontarelli Moda Standard Black Plastic Pedal 45L
£18.50
1 store
45L Black Touch Bin with Removable Lid
Tontarelli 45L Black Touch Bin with Removable Lid
£22.21
£0.49/L
1 store
45L Pedal Bin White
Tontarelli 45L Pedal Bin White
£24.49
£0.54/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 27 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.