• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
SOFLOW

SoFlow

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from SoFlow from different categories. See also SoFlow Black Friday offers for 2026 »
Filter
Teverun Blade GT II+ Electric Scooter
SoFlow Teverun Blade GT II+ Electric Scooter
£179
1 store
Sensual Shower Oil 400 ml
SoFlow Sensual Shower Oil 400 ml
£4.30
2 stores
So!Flow Shampoo For Hair With A Tendency To Frizz
SoFlow So!Flow Shampoo For Hair With A Tendency To Frizz 300ml
£3.99
£13.30/L
2 stores
So!Flow Cooling toning hair mask 200ml
SoFlow So!Flow Cooling toning hair mask 200ml 201ml
£4.25
£21.14/L
2 stores
Emollient Oil for High Porosity and Brittle Hair
-22%
SoFlow Emollient Oil for High Porosity and Brittle Hair 150ml
£5.45
£36.33/L
2 stores
So!Flow Revitalizing Mask For Colored Hair
SoFlow So!Flow Revitalizing Mask For Colored Hair 400ml
£6
£15.00/L
2 stores
So!Flow Curl Activator Cream
SoFlow So!Flow Curl Activator Cream 150ml
£4.04
£26.93/L
1 store
Protective Butter For Hair Ends
SoFlow Protective Butter For Hair Ends 15ml
£4.25
£283.33/L
1 store
So!Flow Conditioner For High Porosity Brittle Hair
SoFlow So!Flow Conditioner For High Porosity Brittle Hair 400ml
£4.75
£11.88/L
1 store
By Vis Plantis Moisturizing Regulating Serum
SoFlow By Vis Plantis Moisturizing Regulating Serum 150ml
£5.75
£38.33/L
1 store
Antiperspirant Roll-On Scent of Lychee Coconut 50 ml
SoFlow Antiperspirant Roll-On Scent of Lychee Coconut 50 ml 1479ml 1-pack
£3.50
£2.37/L
1 store
Apricot Lemonade Body Milk Lotion 200 ml
SoFlow Apricot Lemonade Body Milk Lotion 200 ml 200ml
£5.40
£27.00/L
1 store
Moisturizing Face Serum With Ceramides 30 ml
SoFlow Moisturizing Face Serum With Ceramides 30 ml 30ml
£6.80
£226.67/L
1 store
So!Flow Conditioner For Damaged Hair
SoFlow So!Flow Conditioner For Damaged Hair 300ml
£3.99
£13.30/L
2 stores
Deodorant With Postbiotic Roll-On 50 ml
SoFlow Deodorant With Postbiotic Roll-On 50 ml 50ml
£2.90
£58.00/L
1 store
Men Antiperspirant Roll-On Tobacco Extract Scent 50 ml
SoFlow Men Antiperspirant Roll-On Tobacco Extract Scent 50 ml 50ml 1-pack
£3
£60.00/L
1 store
Deodorant Roll-On Betain Scent Of Forest Fruits 50 ml
Trending
SoFlow Deodorant Roll-On Betain Scent Of Forest Fruits 50 ml 1479ml
£3
£2.03/L
1 store
Men Antiperspirant Roll-on 50 ml
SoFlow Men Antiperspirant Roll-on 50 ml 50ml 1-pack
£3.10
£62.00/L
1 store
Antiperspirant Roll-On W Betain Scent Forest Fruits 50 ml
SoFlow Antiperspirant Roll-On W Betain Scent Forest Fruits 50 ml 1479ml 1-pack
£3.30
£2.23/L
1 store
Deodorant Roll-On Deodorant Scent Of Lychee Coconut 50 ml
SoFlow Deodorant Roll-On Deodorant Scent Of Lychee Coconut 50 ml 1479ml 1-pack
£3.50
£2.37/L
1 store
Antiperspirant With Postbiotic Roll-On 50 ml
SoFlow Antiperspirant With Postbiotic Roll-On 50 ml 50ml
£3.60
£72.00/L
1 store
Flow Cleansing Make-Up Removal Gel - 150 ml
SoFlow Flow Cleansing Make-Up Removal Gel - 150 ml
£3.80
£25.33/L
1 store
Without Volume Conditioner 300 ml
SoFlow Without Volume Conditioner 300 ml 300ml
£3.99
£13.30/L
1 store
So!Flow Conditioner For Hair With A Tendency To Frizz
SoFlow So!Flow Conditioner For Hair With A Tendency To Frizz 300ml
£3.99
£13.30/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 63 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.