• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
ORIGINAL SOURCE

Original Source

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Original Source from different categories. See also Original Source Black Friday offers for 2026 »
Filter
Shower Gel Coconut & Shea Butter
Original Source Shower Gel Coconut & Shea Butter 500ml
£1.69
£3.38/L
8 stores
Shower Gel Mint & Tea Tree
Original Source Shower Gel Mint & Tea Tree 500ml
£1.69
£3.38/L
9 stores
Shower Gel Coconut & Shea Butter
Original Source Shower Gel Coconut & Shea Butter 250ml
£1
£4.00/L
8 stores
Shower Gel Zesty Lemon & Tea Tree
Original Source Shower Gel Zesty Lemon & Tea Tree 500ml
£1.69
£3.38/L
5 stores
Creamy Vanilla & Raspberry Shower Gel
Original Source Creamy Vanilla & Raspberry Shower Gel 250ml
£1
£4.00/L
7 stores
Mint & Tea Tree Shower 50ml
Original Source Mint & Tea Tree Shower 50ml
£1.50
5 stores
Shower Gel Zesty Lemon & Tea Tree
Original Source Shower Gel Zesty Lemon & Tea Tree 250ml
£1
£4.00/L
6 stores
Shower Gel Sweet Rhubarb & Raspberry
-16%
Original Source Shower Gel Sweet Rhubarb & Raspberry 250ml 1-pack
£1
£4.00/L
5 stores
Max Boost Ginger Yuzu Shower Gel 400ml
-50%
Original Source Max Boost Ginger Yuzu Shower Gel 400ml
£1.50
£3
4 stores
Shower Gel Peach & Dragon Fruit
Original Source Shower Gel Peach & Dragon Fruit 250ml
£1
£4.00/L
3 stores
Creamy Vanilla & Raspberry Shower Gel
Original Source Creamy Vanilla & Raspberry Shower Gel 500ml 3-pack
£1.90
3 stores
Shower Gel Sea Salt & Samphire
Trending
Original Source Shower Gel Sea Salt & Samphire 250ml
£1.19
£4.76/L
4 stores
Shower Gel Juicy Mango
Original Source Shower Gel Juicy Mango 500ml
£1.69
£3.38/L
6 stores
Shower Gel Mint & Tea Tree
Original Source Shower Gel Mint & Tea Tree 250ml
£1
£4.00/L
4 stores
Max Boost Matcha and Lemongrass Shower Gel 400ml
-50%
Original Source Max Boost Matcha and Lemongrass Shower Gel 400ml
£1.50
£3
4 stores
Max Boost Guarana & Grapefruit Shower Gel 400 Ml
Original Source Max Boost Guarana & Grapefruit Shower Gel 400 Ml
£3
2 stores
Shower Gel Lavender & Tea Tree
Trending
Original Source Shower Gel Lavender & Tea Tree 250ml
£1.19
£4.76/L
3 stores
Shower Gel Zingy Lime
Original Source Shower Gel Zingy Lime 250ml
£1
£4.00/L
5 stores
mint & tea tree shower gel body
-23%
Original Source mint & tea tree shower gel body
£1.61
£2.08
5 stores
Crisp Apple Shower Gel
Original Source Crisp Apple Shower Gel 250ml
£1
£4.00/L
4 stores
Cherry and Almond Milk Shower Milk
Original Source Cherry and Almond Milk Shower Milk 250ml
£1.19
£4.76/L
4 stores
coconut & shea butter shower gel body
Original Source coconut & shea butter shower gel body 750ml
£2.53
£3.37/L
4 stores
Peach Dragonfruit Shower Gel
Original Source Peach Dragonfruit Shower Gel 500ml
£1.90
£3.80/L
2 stores
Vanilla And Raspberry Shower Gel Body Wash 1L
Original Source Vanilla And Raspberry Shower Gel Body Wash 1L
£3.50
1 store

You’ve viewed 24 out of 132 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.