• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
IUNIK

iUNIK

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from iUNIK from different categories. See also iUNIK Black Friday offers for 2026 »
Filter
Beta Glucan Power Moisture Serum 50ml
iUNIK Beta Glucan Power Moisture Serum 50ml 50ml
£10.08
£201.60/L
8 stores
Centella Calming Gel Cream
iUNIK Centella Calming Gel Cream 60ml
£8.38
£139.67/L
9 stores
Calendula Complete Cleansing Oil
-16%
iUNIK Calendula Complete Cleansing Oil 200ml
£8.86
£44.30/L
9+ stores
Beta Glucan Daily Moisture Cream
iUNIK Beta Glucan Daily Moisture Cream 60ml
£8
£133.33/L
9+ stores
Beta-Glucan 3X Barrier Cream
iUNIK Beta-Glucan 3X Barrier Cream 50ml
£11.03
£220.60/L
9+ stores
Salmon Caring Centella Toner 200 ml
iUNIK Salmon Caring Centella Toner 200 ml 200ml
£14.35
£71.75/L
7 stores
Tea Tree Relief Serum
iUNIK Tea Tree Relief Serum 50ml
£10.08
£201.60/L
9+ stores
Daily Serum Trial Kit 3 x 15 ml
iUNIK Daily Serum Trial Kit 3 x 15 ml
£12.50
9+ stores
 Propolis Vitamin Synergy Serum
-19%
iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum 50ml
£7.75
£155.00/L
9+ stores
Propolis Vitamin Eye Cream 30ml
iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream 30ml
£8.63
8 stores
Centella Calming Daily Sunscreen SPF50+ PA++++
iUNIK Centella Calming Daily Sunscreen SPF50+ PA++++ 60ml
£8.16
£136.00/L
8 stores
Beta-Glucan Barrier Sunscreen 60ml
iUNIK Beta-Glucan Barrier Sunscreen 60ml
£9.64
8 stores
Centella Bubble Cleansing Foam
iUNIK Centella Bubble Cleansing Foam 150ml
£10.68
£71.20/L
5 stores
Centella Gentle Exfoliating Foaming Cream
iUNIK Centella Gentle Exfoliating Foaming Cream 120ml
£6.12
£51.00/L
7 stores
Centella Green Fresh Cleansing Oil
-22%
iUNIK Centella Green Fresh Cleansing Oil
£11.52
£14.86
7 stores
Calendula Balancing Foam Gel Cleanser
iUNIK Calendula Balancing Foam Gel Cleanser 150ml
£8.63
£57.53/L
5 stores
Propolis Vitamin Eye Cream
Trending
iUNIK Propolis Vitamin Eye Cream 30ml
£8.64
£288.00/L
5 stores
Tea Tree Relief Toner
iUNIK Tea Tree Relief Toner 200ml
£12.32
£61.60/L
5 stores
Propolis Vitamin Sleeping Mask
iUNIK Propolis Vitamin Sleeping Mask 60ml
£9.08
£151.33/L
4 stores
Centella Skincare Edition Set 2pcs
-25%
iUNIK Centella Skincare Edition Set 2pcs
£10.08
£13.39
6 stores
Propolis Edition Skincare Set
-23%
iUNIK Propolis Edition Skincare Set
£13
£16.89
5 stores
Tea Tree Soothing Toner For Sensitive Acne Prone Skin
iUNIK Tea Tree Soothing Toner For Sensitive Acne Prone Skin 200ml
£11.04
£55.20/L
4 stores
Centella Calming Daily Sun Water 120ml
-13%
iUNIK Centella Calming Daily Sun Water 120ml 120ml
£11.30
£94.17/L
4 stores
Lime Moisture Mild Peeling Gel 90 g
iUNIK Lime Moisture Mild Peeling Gel 90 g
£10.65
3 stores

You’ve viewed 24 out of 115 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.