• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
Frudia

Frudia

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Frudia from different categories. See also Frudia Black Friday offers for 2026 »
Filter
Hydrating Cream Blueberry 55g
Trending
Frudia Hydrating Cream Blueberry 55g
£16
5 stores
Blueberry Hydrating Honey Lip Balm
Frudia Blueberry Hydrating Honey Lip Balm
£4.83
4 stores
Avocado Cica Relief Lip Balm
Frudia Avocado Cica Relief Lip Balm 10ml
£4.45
£445.00/L
3 stores
My Orchard Peach Moisturising Hand Cream
Frudia My Orchard Peach Moisturising Hand Cream 30ml
£4.45
£148.33/L
4 stores
Blueberry Moisturizing Cleansing Gel
Frudia Blueberry Moisturizing Cleansing Gel 145ml
£6.27
£43.24/L
4 stores
Ultra UV Shield Sun Essence SPF50+ PA++++
Frudia Ultra UV Shield Sun Essence SPF50+ PA++++ 50ml
£6.40
£128.00/L
4 stores
Sun Green Grape Sebum Control Moisturizing Sun Gel
Frudia Sun Green Grape Sebum Control Moisturizing Sun Gel
£7.28
£145.60/L
4 stores
Purifying Cleansing Toner Green Grape
Frudia Purifying Cleansing Toner Green Grape 195ml
£13.21
£67.74/L
4 stores
 Blueberry Hydrating Intensive Cream 55g
Frudia Blueberry Hydrating Intensive Cream 55g
£16.71
£303.82/L
4 stores
Sleep Lip Mask Mango Honey
Frudia Sleep Lip Mask Mango Honey 10ml
£3.70
£370.00/L
3 stores
Pomegranate Smoothing and Brightening Eye Cream with
Frudia Pomegranate Smoothing and Brightening Eye Cream with 40ml
£9.22
£230.50/L
3 stores
Blueberry Hydrating Toner
Frudia Blueberry Hydrating Toner 195ml
£12.24
£62.77/L
3 stores
Green Grape Pore Peeling Pad 70 Pads
Frudia Green Grape Pore Peeling Pad 70 Pads 170ml
£12.68
3 stores
Green Grape Pore Control Cream
Frudia Green Grape Pore Control Cream 55ml
£19.32
£351.27/L
3 stores
Illuminating Serum Citrus Frudia
Frudia Illuminating Serum Citrus Frudia 50ml
£15
£574.20/L
3 stores
Honey Pomegranate moisturising lip balm
Frudia Honey Pomegranate moisturising lip balm
£5.04
2 stores
Blueberry Hydrating Air Fit Sunscreen SPF50 PA++++ 50g
Trending
Frudia Blueberry Hydrating Air Fit Sunscreen SPF50 PA++++ 50g
£7.43
2 stores
Citrus Brightening Micro Cleansing Foam 145g
Frudia Citrus Brightening Micro Cleansing Foam 145g
£8.86
2 stores
Green Grape Pore Control Scrub Cleansing Foam 145g
Trending
Frudia Green Grape Pore Control Scrub Cleansing Foam 145g 145ml
£9.15
£85.17/L
2 stores
Citrus Brightening Cream 55g
Frudia Citrus Brightening Cream 55g
£19.49
2 stores
My Orchard Hand Cream Cactus
Trending
Frudia My Orchard Hand Cream Cactus 30ml
£5.49
£183.00/L
1 store
Tone Up Base Sun Cream 50g
Frudia Tone Up Base Sun Cream 50g
£7.28
3 stores
Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream 55g
Trending
Frudia Pomegranate Nutri-Moisturizing Cream 55g
£16.71
3 stores
Green Grape Pore Peeling Pad 1 pc
Frudia Green Grape Pore Peeling Pad 1 pc
£0.90
2 stores

You’ve viewed 24 out of 72 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.