• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay with Klarna
at checkout
Sanctuary

Sanctuary

Simply select
at checkout
Here we have gathered all products from Sanctuary from different categories. See also current Sanctuary offers and prices »
Filter
Spa Signature Collection Bath Float 500ml
Sanctuary Spa Signature Collection Bath Float 500ml
£8.66
£17.32/L
5 stores
Spa Lily & Rose Natural Oils Ultra Rich Shower Burst
Sanctuary Spa Lily & Rose Natural Oils Ultra Rich Shower Burst 200ml
£7.10
£35.50/L
6 stores
Aqua Serenity Body Wash 250 ml
Sanctuary Aqua Serenity Body Wash 250 ml 250ml
£6
£24.00/L
3 stores
Spa Body Wash Golden Sandalwood 250ml
Sanctuary Spa Body Wash Golden Sandalwood 250ml
£7
3 stores
Aqua Serenity Shower Burst 200ml
Sanctuary Aqua Serenity Shower Burst 200ml
£7.10
3 stores
Spa Fragrance Discovery Body Wash Collection
Sanctuary Spa Fragrance Discovery Body Wash Collection
£12.50
2 stores
Spa Lily Rose Body Wash Duo
Sanctuary Spa Lily Rose Body Wash Duo
£15
1 store
Signature Body Wash Duo
Trending
Sanctuary Signature Body Wash Duo
£15
1 store
Signature Indulgent Shower
Sanctuary Signature Indulgent Shower
£16.50
1 store
Spa Lily Rose Indulgent Shower
Sanctuary Spa Lily Rose Indulgent Shower
£16.50
1 store
Spa Bath Foam 500 ml
Sanctuary Spa Bath Foam 500 ml 500ml
£14.29
£28.58/L
2 stores
Spa Gift Set 355 Ml
Sanctuary Spa Gift Set 355 Ml
£27.67
2 stores
Spa Aqua Serenity Body Wash Duo
Trending
Sanctuary Spa Aqua Serenity Body Wash Duo
£15
1 store
Sanctuary Spa Shower Gel Women Natural And Vegan Body Wash 250 ml
-19%
Sanctuary Sanctuary Spa Shower Gel Women Natural And Vegan Body Wash 250 ml
£7.90
£9.80
1 store
Spa Shower Gel Women 250 Ml
-20%
Sanctuary Spa Shower Gel Women 250 Ml 250ml
£9.21
£36.84/L
1 store
Spa De-Stress Epsom Bath Salts
Sanctuary Spa De-Stress Epsom Bath Salts 500g
£12.70
1 store
Spa Aqua Indulgent Shower
Trending
Sanctuary Spa Aqua Indulgent Shower
£16.50
1 store
Spa De-Stress Epsom Bath Salts 500g
Sanctuary Spa De-Stress Epsom Bath Salts 500g
£18
1 store
Spa Hand Wash Bundle
Trending
Sanctuary Spa Hand Wash Bundle
£20
1 store
Spa Signature Shower Skin
Sanctuary Spa Signature Shower Skin
£22.50
£112.50/L
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.