• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
PHLUR

Phlur

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Phlur from different categories. See also Phlur Black Friday offers for 2026 »
Filter
Vanilla Skin
Phlur Vanilla Skin 9.5ml
£32
£3,368.42/L
6 stores
Father Figure EdP
Phlur Father Figure EdP 50ml
£99
£1,980.00/L
5 stores
Vanilla Skin Body Mist
Phlur Vanilla Skin Body Mist 240ml
£39
£162.50/L
5 stores
Womens Cherry Stem Eau Parfum Travel Spray 9.5ml
Phlur Womens Cherry Stem Eau Parfum Travel Spray 9.5ml
£20
£3,527.40/kg
6 stores
Vanilla Skin Body Oil
Phlur Vanilla Skin Body Oil 118ml
£40
£338.98/L
6 stores
Matcha Milk Hair And Body Mist 3 OZ
Phlur Matcha Milk Hair And Body Mist 3 OZ 88.7ml
£26
£293.06/L
5 stores
Missing Person Body Oil
Phlur Missing Person Body Oil 121ml
£45
£371.90/L
4 stores
Cashmere Skin Hair Body Mist 240ml
Phlur Cashmere Skin Hair Body Mist 240ml 240ml
£39
£162.50/L
5 stores
Vanilla Skin Deodorant 48 Hour Odor Protection
Phlur Vanilla Skin Deodorant 48 Hour Odor Protection 50ml
£20
£400.00/L
3 stores
Vanilla Skin EdP
Phlur Vanilla Skin EdP 50ml
£99
£1,980.00/L
6 stores
Paradise Nectar Hair And Body Mist 3oz
Phlur Paradise Nectar Hair And Body Mist 3oz
£26
5 stores
Vanilla Nectar Body Mist
Phlur Vanilla Nectar Body Mist 90ml
£26
£288.89/L
5 stores
Heavy Cream Body Mist
Trending
Phlur Heavy Cream Body Mist 237ml
£39
£164.56/L
6 stores
Beach Skin Body Mist 88.7 ML
Trending
Phlur Beach Skin Body Mist 88.7 ML
£26
5 stores
Heavy Cream Body & Hair Fragrance Mist
Phlur Heavy Cream Body & Hair Fragrance Mist 88.7ml
£26
£293.12/L
5 stores
Berry Cream Hair And Body Mist 3 OZ
Phlur Berry Cream Hair And Body Mist 3 OZ
£39
5 stores
Caramel Skin Body Mist
Phlur Caramel Skin Body Mist
£39
£171.96/kg
4 stores
Honey Moon Eau De Parfum 9.5 ML
Trending
Phlur Honey Moon Eau De Parfum 9.5 ML
£32
5 stores
Cherry Stem EdP
Phlur Cherry Stem EdP 50ml
£99
£1,980.00/L
5 stores
Beach Skin Shimmering Body Oil
Phlur Beach Skin Shimmering Body Oil 118ml
£40
£338.98/L
7 stores
Womens Beach Skin Body Mist 237ml
Phlur Womens Beach Skin Body Mist 237ml
£39
6 stores
Womens Coconut Skin Hair Body Fragrance Mist 88ml
Phlur Womens Coconut Skin Hair Body Fragrance Mist 88ml 88ml
£26
£295.45/L
5 stores
Island Swim Hair and Body Fragrance Mist
Phlur Island Swim Hair and Body Fragrance Mist
£39
£404.61/kg
5 stores
Honey Moon Eau de Parfum
Phlur Honey Moon Eau de Parfum 50ml
£99
£1,980.00/L
5 stores

You’ve viewed 24 out of 83 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.