• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay with Klarna
Pay flexibly with
Umberto Giannini

Umberto Giannini

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Umberto Giannini from different categories. See also current Umberto Giannini offers and prices »
Filter
Curl Jelly Scrunching Jelly
-10%
Umberto Giannini Curl Jelly Scrunching Jelly 200ml
£5.96
£29.80/L
9 stores
Curl Whip
Umberto Giannini Curl Whip 200ml
£6.71
£33.55/L
7 stores
Curl Jelly Care Conditioner
Umberto Giannini Curl Jelly Care Conditioner 250ml
£6.71
£26.84/L
8 stores
Weatherproof Hold Anti-Humidity Hairspray 200 ml
-25%
Umberto Giannini Weatherproof Hold Anti-Humidity Hairspray 200 ml 200ml
£7.46
£37.30/L
5 stores
Crème De Curl Control Cream
Umberto Giannini Crème De Curl Control Cream 150ml
£6.71
£44.73/L
9 stores
Scalp Scrub Exfoliating Anti-Dandruff Treatment
Umberto Giannini Scalp Scrub Exfoliating Anti-Dandruff Treatment 200ml
£7.46
7 stores
Curl Jelly Wash Shampoo
Umberto Giannini Curl Jelly Wash Shampoo 250ml
£6.71
£26.84/L
8 stores
Curlcare Advent Calendar 2026
Umberto Giannini Curlcare Advent Calendar 2026
£125
1 store
Curl Jelly Shine Leave-In Conditioner
Umberto Giannini Curl Jelly Shine Leave-In Conditioner
£6.83
£1.34/kg
7 stores
Scalp Restore Scalp Reviving Anti-Dandruff Conditioner
Umberto Giannini Scalp Restore Scalp Reviving Anti-Dandruff Conditioner 250ml
£6.71
7 stores
Thirsty Curls Moisture Surge Curl Hydrating Shampoo
Umberto Giannini Thirsty Curls Moisture Surge Curl Hydrating Shampoo 250ml
£6.94
7 stores
Curl Jelly Refresh Curl Reviving Spray
Umberto Giannini Curl Jelly Refresh Curl Reviving Spray 250ml
£9.95
£39.80/L
6 stores
Jelly Smoothie Leave-In Anti Frizz Conditioner 225 ml
Umberto Giannini Jelly Smoothie Leave-In Anti Frizz Conditioner 225 ml
£9.95
6 stores
Banana Coconut Detangler 250ml
Umberto Giannini Banana Coconut Detangler 250ml 250ml
£9.25
£37.00/L
7 stores
Wavy Whip Enhancing Styling Mousse
Trending
Umberto Giannini Wavy Whip Enhancing Styling Mousse 200ml
£7.46
£37.30/L
5 stores
The Frizz Oil
Umberto Giannini The Frizz Oil 50ml
£7.11
£164.20/L
5 stores
Curl Jelly Crème 200ml
Umberto Giannini Curl Jelly Crème 200ml 200ml
£8.96
£44.80/L
4 stores
Boho Beach Waves Coconut Oil Texture
Umberto Giannini Boho Beach Waves Coconut Oil Texture 200ml
£6.34
£31.70/L
6 stores
Curl Jelly Starter Kit
Umberto Giannini Curl Jelly Starter Kit
£7.88
6 stores
Moisture Milk Rosemary Oil Leave In Conditioner 250ml
Umberto Giannini Moisture Milk Rosemary Oil Leave In Conditioner 250ml 250ml 250g
£8.21
6 stores
Curl Jelly 500ml
Umberto Giannini Curl Jelly 500ml
£17.95
2 stores
Scalp Restore Shampoo
Umberto Giannini Scalp Restore Shampoo 250ml
£6.71
£26.84/L
6 stores
Curl Foam Anti-Frizz Styling Mousse
Umberto Giannini Curl Foam Anti-Frizz Styling Mousse 200ml
£6.83
£34.15/L
5 stores
Waves Anti-Frizz Setting Spray
Umberto Giannini Waves Anti-Frizz Setting Spray 200ml
£7.46
£37.30/L
5 stores

You’ve viewed 24 out of 120 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.