• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
STERIMAR

Sterimar

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Sterimar from different categories. See also Sterimar Black Friday offers for 2026 »
Filter
Breath Easy 50ml
Breath Easy 50ml
£4.29
9+ stores
Sterimar Breathe Easy Daily
Sterimar Breathe Easy Daily
£6.29
9+ stores
 Breathe Easy Baby
Sterimar Breathe Easy Baby
£3.77
9+ stores
Sterimar Stop and Protect Allergy Response Nasal Spray
Sterimar Stop and Protect Allergy Response Nasal Spray
£6.59
9+ stores
Stop & Protect Cold and Sinus Relief 20ml
Sterimar Stop & Protect Cold and Sinus Relief 20ml
£7.11
9+ stores
Sterimar Congestion Relief Kids 50ml
Sterimar Congestion Relief Kids 50ml
£4.05
8 stores
Sterimar Isotonic Hayfever & Allergy Relief Nasal Spray 50ml
Sterimar Isotonic Hayfever & Allergy Relief Nasal Spray 50ml
£4.87
7 stores
Congestion Relief
Congestion Relief
£4.49
5 stores
Nasal Hygiene Spray 100 ml
Nasal Hygiene Spray 100 ml
£6.60
2 stores
Sterimar Cold Defence Nasal Spray 50ml
Sterimar Cold Defence Nasal Spray 50ml
£5.99
2 stores
Nasal Hygiene for Baby 100ml
Sterimar Nasal Hygiene for Baby 100ml
£6.50
£65.00/L
2 stores
Isotonic Nasal Hygiene Nasal Spray 100ml
Isotonic Nasal Hygiene Nasal Spray 100ml
£8.41
2 stores
Sinusitis 20 ml Nasal Spray
Sinusitis 20 ml Nasal Spray
£6.70
1 store
Allergy physiological microdiffusion
Allergy physiological microdiffusion
£6.70
1 store
Sterimar Breathe Easy Daily
-39%
Sterimar Breathe Easy Daily
£6.99
£11.39
1 store
Congestion Relief 100g
Trending
Congestion Relief 100g
£7.29
1 store
Sterimar Congestión
Sterimar Congestión
£7.40
1 store
Baby Nasal Hygiene Spray 50ml
Trending
Sterimar Baby Nasal Hygiene Spray 50ml
£7.53
1 store
Hayfever Allergy Relief Nasal Spray
Hayfever Allergy Relief Nasal Spray
£9.54
1 store
- Nasal Spray
- Nasal Spray
£10.75
1 store
Very Dry Irritated Nose Nasal Spray 20 ml
Sterimar Very Dry Irritated Nose Nasal Spray 20 ml 20ml
£11
£550.00/L
1 store
SENSOLI Orange, Sweet Essential Oil 100ml Pure and Natural Essential Oil for Aromatherapy and Diffusers
Sterimar SENSOLI Orange, Sweet Essential Oil 100ml Pure and Natural Essential Oil for Aromatherapy and Diffusers
£11.62
£116.20/L
1 store
Nasenspray verstopfte Nase Baby ab 3 Mon
Sterimar Nasenspray verstopfte Nase Baby ab 3 Mon
£12.21
1 store
Nasenspray verstopfte Nase
Nasenspray verstopfte Nase
£12.21
1 store

You’ve viewed 24 out of 33 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.