• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
TESORI D'ORIENTE

Tesori d'Oriente

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Tesori d'Oriente from different categories. See also Tesori d'Oriente Black Friday offers for 2026 »
Filter
byzantium shower cream
Tesori d'Oriente byzantium shower cream 250ml 3-pack
£4.30
2 stores
Aromatic Shower Cream 250 ml
Tesori d'Oriente Aromatic Shower Cream 250 ml 250ml
£4.30
£17.20/L
2 stores
Aromatic 760ml 38 Washes
-12%
Tesori d'Oriente Aromatic 760ml 38 Washes 760fl oz
£4.60
£6.05/L
2 stores
Hammam Aromatic Diffuser 200 ml
Tesori d'Oriente Hammam Aromatic Diffuser 200 ml
£9.40
£47.00/L
2 stores
Muschio Bianco White Musk Perfume
Tesori d'Oriente Muschio Bianco White Musk Perfume 100ml
£11.99
£119.90/L
2 stores
d Hammam EDP
Tesori d'Oriente d Hammam EDP 100ml
£12.93
£129.30/L
2 stores
Cremebath Hammam 500 ml Aromatic Bath
Tesori d'Oriente Cremebath Hammam 500 ml Aromatic Bath 500ml
£22.88
£45.76/L
2 stores
Ayureda Bath Shower Cream Gel 250 ML
Tesori d'Oriente Ayureda Bath Shower Cream Gel 250 ML 250ml
£29.36
£117.44/L
2 stores
Karma Bath Shower Foam Sweet Energizing 250 ml
-19%
Tesori d'Oriente Karma Bath Shower Foam Sweet Energizing 250 ml 500ml
£3.25
£6.50/L
1 store
Aromatic Shower Cream 250 Ml
Tesori d'Oriente Aromatic Shower Cream 250 Ml 250ml
£10.19
£40.76/L
1 store
Aromatic Shower Cream 250 ml
Tesori d'Oriente Aromatic Shower Cream 250 ml
£10.44
1 store
Aegyptus Bath Cream with Blue Lily of The Nile and Papyrus Milk
Tesori d'Oriente Aegyptus Bath Cream with Blue Lily of The Nile and Papyrus Milk 500ml
£10.56
£21.12/L
1 store
Body Cream Hammam 300 ml
Tesori d'Oriente Body Cream Hammam 300 ml 300ml
£12.58
£41.93/L
1 store
Byzantium EdP
Tesori d'Oriente Byzantium EdP 100ml
£13.87
£138.70/L
1 store
Tesori TESORI Perfume Sandalwood
Tesori d'Oriente Tesori TESORI Perfume Sandalwood 100ml
£14.11
£141.10/L
1 store
Ikigai Liquid Hand Soap 300ml
Tesori d'Oriente Ikigai Liquid Hand Soap 300ml 300ml
£3.26
£10.87/L
1 store
Karma Shower Cream 250 ml
Tesori d'Oriente Karma Shower Cream 250 ml 250ml
£3.89
£15.56/L
1 store
Deo Perfume Ikigai Cherry Blossom 150ml
Tesori d'Oriente Deo Perfume Ikigai Cherry Blossom 150ml
£4.09
1 store
Parfum Deodorant 150 ml
Tesori d'Oriente Parfum Deodorant 150 ml
£4.09
1 store
Deo Spray Men Sandalwood Vetiver 150ml
Tesori d'Oriente Deo Spray Men Sandalwood Vetiver 150ml 150ml
£4.12
£27.47/L
1 store
White Musk Shower Cream
Trending
Tesori d'Oriente White Musk Shower Cream 250ml
£4.30
£17.20/L
1 store
Byzantium Fabric Softener 760 Ml
-12%
Tesori d'Oriente Byzantium Fabric Softener 760 Ml
£4.60
£5.20
1 store
Shower Oil Amla & Sesame Oils
Trending
Tesori d'Oriente Shower Oil Amla & Sesame Oils 250ml
£5.20
£20.80/L
1 store
Shower Oil Rice Tsubaki Oils 250 ml
Tesori d'Oriente Shower Oil Rice Tsubaki Oils 250 ml 250ml
£5.20
£20.80/L
1 store

You’ve viewed 24 out of 53 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.