• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
CURASEPT

Curasept

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Curasept from different categories. See also Curasept Black Friday offers for 2026 »
Filter
Curasept Softline 0.10 Maxi Soft Toothbrush
Curasept Curasept Softline 0.10 Maxi Soft Toothbrush
£5.20
1 store
0.05% Chlorhexidine 75ml
Curasept 0.05% Chlorhexidine 75ml
£7.39
£98.53/L
4 stores
ADS 205 Mouthwash for Gentle Teeth Whitening Enamel Protection
Curasept ADS 205 Mouthwash for Gentle Teeth Whitening Enamel Protection
£8.89
£44.45/L
4 stores
0.50% Gel 30ml
Curasept 0.50% Gel 30ml
£6.29
£209.67/L
3 stores
Biosmalto Sensitive Teeth Sensitive Toothpaste
Curasept Biosmalto Sensitive Teeth Sensitive Toothpaste
£8.90
£118.67/L
1 store
Curasept Soft 0.15 Toothbrush 1 pc
Curasept Curasept Soft 0.15 Toothbrush 1 pc
£5
1 store
Curasept Mouthwash 0.2% 200ml
Curasept Curasept Mouthwash 0.2% 200ml
£9
£45.00/L
2 stores
Hap012 Pvp-va 0.12 Hyaluron Mun 200 ml
Curasept Hap012 Pvp-va 0.12 Hyaluron Mun 200 ml
£11.40
2 stores
Hap020 Pvp-va 0.20 Hyaluron Mun 200 ml
Curasept Hap020 Pvp-va 0.20 Hyaluron Mun 200 ml
£11.90
£59.50/L
2 stores
Softline 0.12 Extra Soft Toothbrush 1
Curasept Softline 0.12 Extra Soft Toothbrush 1
£5.20
1 store
Softline 0.17 Medium Toothbrush 1
Curasept Softline 0.17 Medium Toothbrush 1
£5.30
1 store
Biosmalto Baby-Kid Toothpaste 50 ml
Curasept Biosmalto Baby-Kid Toothpaste 50 ml
£6.80
£136.00/L
1 store
Astringent Pro Gel Toothpaste 75 ml
Curasept Astringent Pro Gel Toothpaste 75 ml
£7.10
£94.67/L
1 store
Prevent Gel Dental Gel 30 ml
Curasept Prevent Gel Dental Gel 30 ml
£7.70
£256.67/L
1 store
ADS DNA 705 gel
Curasept ADS DNA 705 gel
£7.80
£104.00/L
1 store
Biosmalto Junior Toothpaste 75 ml
Trending
Curasept Biosmalto Junior Toothpaste 75 ml
£8.50
1 store
Curasept EcoBio Dentifricio Organic Toothpaste without Fluoride
Curasept Curasept EcoBio Dentifricio Organic Toothpaste without Fluoride
£8.50
1 store
Softline 0.17 Medium Toothbrush 2 Pack
Curasept Softline 0.17 Medium Toothbrush 2 Pack
£8.90
1 store
ADS DNA Implant PRO Toothpaste 75 ml
Trending
Curasept ADS DNA Implant PRO Toothpaste 75 ml
£9.70
£129.33/L
1 store
Afte Rapid Spray 15ml
Curasept Afte Rapid Spray 15ml
£10.20
1 store
Biosmalto Sensitive Teeth Mouthwash 300 ml
Curasept Biosmalto Sensitive Teeth Mouthwash 300 ml
£10.20
£34.00/L
1 store
Prevent mouthwash 300 ml
Curasept Prevent mouthwash 300 ml
£10.70
£35.67/L
1 store
Gold Lux Whitening Toothpaste 75ml
Trending
Curasept Gold Lux Whitening Toothpaste 75ml
£15.50
£206.67/L
1 store
Dental Floss Ultra Fine Unwaxed Unwaxed Dental Floss With Antibacterial Ingredients
Curasept Dental Floss Ultra Fine Unwaxed Unwaxed Dental Floss With Antibacterial Ingredients
£4.50
1 store

You’ve viewed 24 out of 48 products

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.