• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
SALLE PRIVÉE

Salle Privée

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Salle Privée from different categories. See also Salle Privée Black Friday offers for 2026 »
Filter
Illegal Extrait de Parfum
Salle Privée Illegal Extrait de Parfum 100ml
£70.54
£705.40/L
9 stores
Legal Eau De Parfum
Salle Privée Legal Eau De Parfum 100ml
£56.32
£563.20/L
8 stores
Rialto Eau De Parfum 100ml
Salle Privée Rialto Eau De Parfum 100ml 100ml
£56.61
£566.10/L
6 stores
Legal Travelholder Refill Eau De Parfum 12ml
Salle Privée Legal Travelholder Refill Eau De Parfum 12ml
£15.75
£1,388.91/kg
5 stores
Concorde Travelholder Refill Eau De Parfum 12ml
Salle Privée Concorde Travelholder Refill Eau De Parfum 12ml
£19.95
£2,742.55/kg
2 stores
Legal Edp Travelholder Refill
Salle Privée Legal Edp Travelholder Refill 12ml
£23.73
£1,977.50/L
1 store
The Mind Vaccine Eau De Parfum 2 ml
Salle Privée The Mind Vaccine Eau De Parfum 2 ml 2ml
£44.99
£22,495.00/L
1 store
Legal For Him Edp Spray
Salle Privée Legal For Him Edp Spray 100ml
£83.52
£835.20/L
1 store
Rialto Edp Spray
Salle Privée Rialto Edp Spray 100ml
£83.52
£835.20/L
1 store
The Mind Vaccine Eau de Parfum 100 ml
Salle Privée The Mind Vaccine Eau de Parfum 100 ml 100ml
£131.73
£1,317.30/L
1 store
Kham Sin Eau de Parfum Spray
Salle Privée Kham Sin Eau de Parfum Spray 100ml
£138.99
£1,389.90/L
1 store
Celluloid Heroes Eau de Parfum Spray
Salle Privée Celluloid Heroes Eau de Parfum Spray 100ml
£138.99
£1,389.90/L
1 store
Concorde Eau de Parfum Spray
Salle Privée Concorde Eau de Parfum Spray 100ml
£138.99
£1,389.90/L
1 store
Super 8 Eau de Parfum Spray
Salle Privée Super 8 Eau de Parfum Spray 100ml
£138.99
£1,389.90/L
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.