• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
INIS

Inis

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Inis from different categories. See also current Inis offers and prices »
Filter
The Energy Of The Sea Cologne Spray
Trending
Inis The Energy Of The Sea Cologne Spray 50ml
£27
£540.00/L
1 store
the Energy of The Sea Cologne Spray
Trending
Inis the Energy of The Sea Cologne Spray 100ml
£48.88
£488.80/L
1 store
Inis the Energy of the Sea Rejuvenating Body Butter, 10.1 Fluid Ounce
Trending
Inis Inis the Energy of the Sea Rejuvenating Body Butter, 10.1 Fluid Ounce 30ml
£36.74
£1,224.67/L
2 stores
The Energy of the Sea Revitalizing Body Lotion Travel Size 2.9 Fluid Ounce
Inis The Energy of the Sea Revitalizing Body Lotion Travel Size 2.9 Fluid Ounce
£28.04
1 store
the Energy of the Sea Mineral Hand Wash Refill, 169 Fluid
Inis the Energy of the Sea Mineral Hand Wash Refill, 169 Fluid 500ml 1-pack
£41.93
£83.86/L
1 store
Eau de Cologne Spray
Trending
Inis Eau de Cologne Spray 100ml
£42
£420.00/L
1 store
The Energy of the Sea Mineral Hand Lotion
Inis The Energy of the Sea Mineral Hand Lotion 300ml
£43.27
£144.23/L
1 store
EdP Roll-On Perfume
Inis EdP Roll-On Perfume 8ml
£44.36
£5,545.00/L
1 store
Inis the Energy of the Sea Replenishing Body Oil 5 Fluid
Inis Inis the Energy of the Sea Replenishing Body Oil 5 Fluid 150ml
£52.76
£351.73/L
1 store
Inis the Energy of the Sea Revitalizing Body Lotion, 16.9 Fluid Ounce
Inis Inis the Energy of the Sea Revitalizing Body Lotion, 16.9 Fluid Ounce 500ml
£27
£129.60/L
2 stores
Revitalising Shower Gel 200 ml
Inis Revitalising Shower Gel 200 ml
£14
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.