• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
ROCOL

Rocol

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Rocol from different categories. See also Rocol Black Friday offers for 2026 »
Filter
Kileremspray Belt Dressing 300ml
Rocol Kileremspray Belt Dressing 300ml
£20.95
£52.38/L
5 stores
Moisture Guard
Rocol Moisture Guard Anti-corrosion Paint Green 0.4L
£35.95
£89.88/L
5 stores
Foodlube Multi-Paste
Trending
Rocol Foodlube Multi-Paste
£26.95
4 stores
Foodlube Chain Spray 400ml ROC15610
Rocol Foodlube Chain Spray 400ml ROC15610
£38.95
3 stores
Layout Ink Spray 400 ml
Rocol Layout Ink Spray 400 ml
£42.95
3 stores
Flawfinder Developer Spray 400 ml
Rocol Flawfinder Developer Spray 400 ml
£48.30
3 stores
Chain And Drive Fluid 5L
Rocol Chain And Drive Fluid 5L
£155.95
3 stores
Dry Moly Paste 750 g
Rocol Dry Moly Paste 750 g
£210.49
3 stores
RTD Compound 50g
Rocol RTD Compound 50g
£12
1 store
Easyline edge ral9016 80046000
Rocol Easyline edge ral9016 80046000 0.75L
£24.47
£32.63/L
1 store
Rocol RTD Compound 500G
Rocol Rocol RTD Compound 500G
£33.31
1 store
Rocol Aerosol Easyline Edge Paint
Rocol Rocol Aerosol Easyline Edge Paint Lacquer Paint
£45.98
1 store
Rocol Aerosol Easyline Edge Paint 750ml Orange
Rocol Rocol Aerosol Easyline Edge Paint 750ml Orange
£47.48
1 store
ROCOL Aerosol EASYLINE® Edge Paint
Rocol ROCOL Aerosol EASYLINE® Edge Paint Lacquer Paint 0.75L
£52.70
£70.27/L
1 store
18271 Tuflube Allweather Open Gear Lubricant 400gm
Rocol 18271 Tuflube Allweather Open Gear Lubricant 400gm
£54.86
1 store
AH EASYLINE SPRAY
Rocol AH EASYLINE SPRAY Wood Paint, Wood Facade Paint 0.75L
£77.03
£102.71/L
1 store
Handmarkierspray Gelb 500 1 L
Rocol Handmarkierspray Gelb 500 1 L
£83.71
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.