• Black Friday
  • Sale
  • Blogs
  • About us
  • Sale
Home & Interior
Home Appliances
Pay flexibly with
WET & FORGET

Wet & Forget

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Here we have gathered all products from Wet & Forget from different categories. See also Wet & Forget Black Friday offers for 2026 »
Filter
Wet Forget Mould Lichen Algae Remover Pack of 5 ltr
-17%
Wet & Forget Wet Forget Mould Lichen Algae Remover Pack of 5 ltr
£20.86
£25
3 stores
Rapid Mould Lichen Algae Remover 2L Pink
Wet & Forget Rapid Mould Lichen Algae Remover 2L Pink
£33
5 stores
Mould Lichen & Algae Remover
Wet & Forget Mould Lichen & Algae Remover 0.53gal
£14.21
£7.11/L
4 stores
Rapid Application Concentrated Algae 1.4L
Trending
Wet & Forget Rapid Application Concentrated Algae 1.4L
£32
£22.86/L
2 stores
Mould, Lichen & Algae Remover
Wet & Forget Mould, Lichen & Algae Remover 1.32gal
£28.14
£5.63/L
4 stores
Black Mould Remover 2 Litre
Trending
Wet & Forget Black Mould Remover 2 Litre
£23.63
1 store
Rapid Application Ready to Use Mould 2L
Wet & Forget Rapid Application Ready to Use Mould 2L
£65.46
£32.73/L
2 stores
Mould Lichen Algae Remover
Wet & Forget Mould Lichen Algae Remover
£31.90
1 store
Mould Lichen Algae Remover 5 Litre
Wet & Forget Mould Lichen Algae Remover 5 Litre
£45
1 store
Black Mould Remover 5 Litre
Wet & Forget Black Mould Remover 5 Litre
£48.02
1 store
¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

¹

Borrowing more than you can afford or paying late may negatively impact your financial status and ability to obtain credit. Credit subject to status. Ts&Cs and late fees apply.

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • About us
  • Contact us
  • Newsroom
  • Job openings

Since 1999, PriceRunner has helped millions of visitors find the best products at the best prices.

PriceRunner is entirely independent and free to use. Our vision is to be your go-to site that you can always count on when comparing products and prices. PriceRunner became a part of Klarna 2022.

You can compare prices and products with us in:

Sweden, Denmark, The UK, Norway, USA, Germany, Austria, Finland, France, Ireland, Italy, Netherlands, Spain
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Images on this website may be AI-generated.